Slavenību horeogrāfs iedejos Rīgā!

Oskars Šļakota, 16.04.2009., 08:05

"Europe Dance company" piedāvā ikvienam interesentam apmeklēt trīs meistarklases pie izcilā horeogrāfa Lyle Beniga Eiropas tūres ietvaros 18.aprīlī Rīgā Brīvības gatvē 224, korpuss 5, deju studijā "Dzirnas" no plkst. 13:00.

lyleIkvienam interesentam ir iespēja satikt pasaules uzlecošo zvaigzni, horeogrāfu Lyle Beniga un apgūt pasaules līmeņa horeogrāfijas, attīstīt savu dejot prasmi un uzzināt par dejošanu vēl nebijušas lietas. Lyle pasniegs "New school" deju stilu. Treniņi tiks sadalīti trijās daļās, ir iespēja apmeklēt vienu vai visus trīs treniņus. Pēc meistarklasēm visi dalībnieki tiek aicināti uz oficiālo Lyle Beniga afterparty klubā "Nautilus", kur katrs varēs likt lietā jaunās deju iemaņas. Pieteikšanās uz meistarklasēm pa telefonu 26171169.

25 gadus jaunais horeogrāfs Lyle Beniga savā profesionālajā karjerā ir apguvis dažādus deju stilus ieskaitot "Hip-hop","Popping", "Locking", "House". Uz šo stilu bāzes Lyle ir radījis savu deju stilu, kuru atzinīgi ir novērtējuši pasaules dejotāji un skatuves mākslinieki. Lyle Beniga unikālais deju stils ir redzams pasaules slavenāko mūziķu klipos – Missy Elliot, Christina Aguilera, Hillary Duff, Cassie u.c.
"Esmu patiesi priecīgs, ka arī Latvijā jaunieši vēlas dejot un apgūt dažādus deju stilus. Man ir šī unikālā iespēja padalīties ar visiem dejot gribētājiem savā skatuves pieredzē," atklāj Lyle Beniga, "gribu piebilst, ka izcili dejot nozīmē to darīt regulāri un ar prieku, kā arī pats svarīgākais – no sirds, liels paldies Latvijas kolēģiem, "Most Wanted Dance studio", par iespēju viesoties arī Latvijā un popularizēt pasaules horeogrāfijas, uz drīzu tikšanos."

Lyle Beniga ir dzimis un audzis Vašingtonā, Amerikā. Paralēli inženierzinātnes studijām "Mirlendas Universitātē" Lyle izkopa savu aizraušanos – dejošanu. Intensīvi dejojot, divus gadus izkopjot savas iemaņas, Lyle sāka apmācīt dejotājus un drīz vien nodibināja savu deju grupu "Beatseekerz". Kopš 2006.gada Lyle pasniedz dejas skatuves māksliniekiem slavenajā "Milelenium Dance" kompleksā un "Debbie Reynold Dance studio" Losandželosā.

Pieteikšanās uz meistarklasēm:
Baiba Klints
(Most Wanted Dance studio)
Mob.tālr.: 26171169
e-pasts: baiba.klints@inbox.lv

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties