"Nokia Extreme Siguldā" notiks mūsdienu mākslas performance

Agnese Ruberte, 02.08.2007., 07:10

11. augustā "Nokia Extreme Siguldā" apmeklētāji varēs vērot unikālu mūsdienu mākslas performanci - pasākuma gaitā jaunie mākslinieki radīs oriģinālus mākslas darbus, arī ar graffiti un ielu mākslas elementiem.

NES vides makslas objektsMūsdienu mākslas priekšnesumā piedalīsies jaunie mākslinieki - Krišjānis Rijnieks, Ventigo un PAL. Pasākuma laikā taps mūsdienu vides mākslas objekti, kurus veidojot mākslinieki iedvesmosies no mūzikas, mākslas, ekstrēmo sporta veidu un mobilo tehnoloģiju festivāla „Nokia Extreme Siguldā” norisēm un aktivitātēm.
Ikviens pasākuma apmeklētājs tiks aicināts piedalīties mākslas darbu tapšanas procesā, ko organizēs jaunie mākslinieki. Instrumenti, krāsas un pamatidejas būs sagatavotas, atliks vien ļaut izpausties savam talantam.

Graffiti mākslinieka Ventigo mūsdienu mākslas akcijas ir bijušas vairāku „Nokia Extreme” pasākuma programmās. Savukārt jaunā mākslinieka Krišjāņa Rijnieka darbus bija iespēja novērtēt gan „Nokia Extreme Andrejsalā”, gan izstādē „365 zīmējumi 365 dienās” un internetā www.idrawmylifeaway.net  un www.rijnieks.lv  . Ar savu unikālo rokrakstu apmeklētājus priecēs arī jaunais mākslinieks PAL, kurš pasākumā piedalīsies pirmo reizi. PAL darbus iespējams aplūkot www.pal84.com .

Gaidot „Nokia Extreme Siguldā”, jaunie mākslinieki Siguldas centrā ir izveidojuši vides mākslas objektu – tā jau laikus noskaņojot jauniešus Siguldas 800 gadu jubilejas pasākumiem un īpašām jaunatnes aktivitātēm – mākslā, mūzikā un sportā. Stāsta pasākuma producente Ļena Stolere: „Siguldas centrā novietotais objekts ir jauno mākslinieku veltījums pilsētas jauniešiem svētkos. Un, iespējams, kādam tas sniegs iedvesmu un idejas dalībai „Nokia Extreme Siguldā” mūsdienu mākslas performancē.”

Kā jau ziņots, 11. augustā Siguldas 800. jubilejas svinību laikā pļavā aiz K. Barona pieminekļa no plkst. 14:00 līdz 22:00 notiks "Nokia Extreme Siguldā" - mūzikas, mākslas, ekstrēmo sporta veidu un mobilo tehnoloģiju festivāls. „Nokia Extreme Siguldā” – tā būs iespēja vērot snovborda sacensības starp snovborda apvienību „FLIPS” no Siguldas un Rīgas un Cēsu Snovborda skolām, BMX un velotriāla sacensības un Siguldas moto kluba „HR Motosports” īpašo svētkiem gatavoto moto šovu.


Ar šobrīd pasaulē aktuālajiem mūzikas stiliem Latvijas mūzikas kontekstā iepazīstinās DJ Toma Grēviņa un Daces Volfas veidotas programmas un grupas „Soundarcade”, „Sattelites LV”, dziesminieks Gorans Gora un hip-hop kultūras pārstāvji Gustavo un R- Viss.


Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties videoklipa filmēšanā, foto akcijā „Notver labu kadru”, klausīties mūziku un arī iepazīties ar jaunāko tālruņu biznesa un GPS navigācijas funkcijām.

Ieeja „Nokia Extreme Siguldā” – bez maksas.

„Nokia Extreme Siguldā” atbalsta: „Draugiem.lv”, „Eiropas Hitu Radio” un „TV Izklaide”.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties