Septembris – Jauniešu mēnesis

RD IJSD, 20.08.2006., 23:37

Pirmo reizi Rīgā septembris pasludināts par Jauniešu mēnesi, kas sevī ietver dažādus pasākumus bērnu, skolēnu un jauniešu auditorijai. Ideju par Jauniešu mēnesi īsteno Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departaments.

Jauniešu mēnesisOrganizatori – RD IJSD Jauniešu mēnesim un šim pasākumu ciklam devuši nosaukumu “Nāc ārā!”. Šādas aktivitātes pilsētā plānotas, lai paplašinātu iespējas bērniem un jauniešiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku un sekmētu viņu radošo spēju izpausmi. RD IJSD, pasludinot septembri par jaunatnes mēnesi, plānojuši organizēt dažādas aktivitātes virkni pasākumu Vērmanes dārzā.

Jauniešu mēnesi atklās 1. septembrī ar tradicionālo pasākumu “Zem viena jumta”, kas plānots kā pirmās skolas dienas svinības kopā ar draugiem. Jauniešiem būs iespēja mest šautriņas, pūst stiklu, spēlēt galda hokeju kopā ar bebru RIX, piedalīties lielajā loterijā, kā arī baudīt vairāku jauno grupu un Gunāra Kalniņa Gospeļu kora koncertu.

Savukārt, 9. septembrī, apmeklējot pasākumu “Nāc un piedalies”, bērni, skolēni, viņu vecāki varēs iepazīties ar Rīgas pilsētas brīvā laika centriem un viņu piedāvātajām interešu izglītības programmām. Šajā pasākumā bērnu un jaunatnes centri prezentē pulciņus, kuros var iesaistīties bērni, skolēni un jaunieši no 4 līdz 25 gadu vecumam – lietišķajā un tēlotājmākslā, dziedāšanā, muzicēšanā, dejošanā, dabas zinību un sporta nodarbībās. Vērmanes dārzā darbosies radošās darbnīcas, kurās visi interesenti varēs pārbaudīt savas spējas un varēšanu, kā arī pieteikties interešu izglītības pulciņu nodarbībām.

10. septembrī Daugavas stadionā risināsies “1. Baltijas graffiti čempionāts”, kā rezultātā jauniešiem dota iespēja apgleznot Daugavas stadiona sienu.

16. septembrī, piedaloties vairākām muzikālām grupām un pasākumu vadot “Fabrikantiem”, notiks pasākums “Step in air”, kurā notiks profesionālo skolu prezentācija, darbosies “bērnu placis” un visiem klātesošiem būs iespēja piedalīties oriģinālās sporta spēlēs.

Jauniešu mēneša noslēgums paredzēts 23. septembrī, kad pasākumā “Open street” uzstāsies vairāki DJ un muzikālās grupas, dodot iespēju jauniešiem klausīties koncertu un izklaidēties diskotēkā. Līdztekus koncertam notiks netradicionālo sporta veidu (BMX, InLine) un mākslas (Graffiti) paraugdemonstrējumi.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties