Sanktpēterburgas mūzikls "Tusiņš"

kampy, 08.12.2008., 11:05

Aicinām pilsētas skolu jauniešus 9.decembrī plkst.16.00 kultūras pilī (Smilšu ielā 96) apmeklēt Sanktpēterburgas jauniešu centra teātra studijas iestudēto mūziklu "Tusiņš".

Draudzībai mēdz būt sirsnības periodi un periodi, kurus var dēvēt kā atsaluma periodus. Tā tas notika arī starp Petrogradas administratīvo apgabalu Sanktpēterburgā un mūsu pilsētu. Taču šobrīd ledus ir sakustējies un mēs Daugavpilī gaidām ciemiņus no mūsu kaimiņiem – ziemeļu kultūras galvaspilsētas Sanktpēterburgas Petrogtradas administratīvā apgabala sūtņus.

Mūsu viesi nebrauc ar tukšām rokām. Mūsu pilsētas jauniešiem tiks parādīts mūzikls "Tusiņš" (Tusovka) Petrogradas jauniešu centra teātra studijas iestudējumā. Izrādē tiek apskatītas šodienas jauniešu problēmas – cietsirdība klasē, uz ielas, vecāku aizņemtība un nespēja iedziļināties bērnu problēmās. Vārdu sakot problēmas ar kurām mēs saskaramies ikdienā arī Latvijā.

Petrogradas jauniešiem šī būs pirmā viesošanās Latvijā, tāpēc mēs esam paredzējuši arī saspringtu programmu, lai viesi apskatītu mūsu pilsētu, iepazītos ar Daugavpils jauniešiem un to dzīvi. Sakarā ar to, ka delegācijas sastāvā ir atbildīgi Petrogradas administrācijas kultūras nodaļas pārstāvji, tāpēc šo dienu laikā paredzētas arī tikšanas kultūras pārvaldē. Savukārt jau 17.decembrī uz ziemeļu kultūras galvaspilsētu dosies pilsētas pop - koris "Arma" Tatjanas Basovas vadībā, lai jau18.decembrī sniegtu koncertu daudznacionālo kultūru festivāla "Statuss-Savējais" ietvaros Petrogradas administrācijas koncertzālē.

Ieeja izrādē brīva.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties