Nebijis notikums Latvijā - "Salsas maratons" - jau 18. jūlijā

Maija Straupmane, 14.07.2010., 08:23

18. jūlijā plkst. 10:12 tirdzniecības centrā "Mols" notiks Latvijā līdz šim vēl nebijis pasākums – Latvijas Salasa federācijas organizētais "Salsas maratons", kurā noskaidros izturīgākos salsas dejotājus.

Pasākuma laikā paredzētas arī īpašas apmācības bērniem. Dienu iepriekš - 17. jūlijā plkst. 19:00 kustību studijā "StudioX1" ikviens varēs iesildīties gaidāmajam maratonam.

Paredzēts, ka Latvijas Salsas federācijas rīkotais "Salsas maratons", kas "Molā" sāksies 18. jūlijā plkst. 10:12, varētu ilgt desmit stundas līdz pat 20:12, tādējādi noskaidrojot patiešām izturīgāko salsas dejotāju Latvijā.

Arī mazākajiem maratona apmeklētājiem būs iespēja saprotamā veidā apgūt salsas pamatsoļus, jo no plkst. 12:00 līdz 13:00 pie "Mola" mazās skatuves tiks organizēta īpaša salsas apmācība bērniem.

"Salsas maratonā" dalībnieki varēs piedalīties kādā no trim kategorijām - salsas dejotāji ar zināšanām pa pāriem, salsas dejotāji iesācēji pa pāriem (tie, kas apguvuši pamatsoļus), salsas dejotāji, kas vēlas dejot pa vienam. Katrā no grupām būs viens uzvarētājs – tas dejotājs vai dejotāju pāris, kurš spēs parādīt vislielāko izturību un nodejos visilgāk. Izturīgākie dalībnieki iegūs iespēju apmeklēt "Latvijas Salsas festivālu", kas notiks no 13. līdz 15. augustam, bez maksas. Būs iespēja laimēt arī citas noderīgas balvas no t/c "Mols", "Tallink Hotel Riga" un "Eden Springs". Visi dalībnieki iegūs iespēju apmeklēt vienu nodarbību kustību studijā "Studiox1" bez maksas. Par dejotāju atspirdzinājumu gādās kvalitatīvais dzeramais ūdens "Eden Springs".

"Salsas maratons" pie mums sāksies īpašā laikā – plkst. 10:12 par godu "Mola" 12 gadu jubilejai, kas gaidāma 10. augustā. Gribu aicināt gan dalībniekus, gan skatītājus būt aktīviem, jo pasākuma laikā visiem paredzēti dažādi pārsteigumi. Dalībniekiem svarīgi atcerēties, ka uzvarēs izturīgākie, nevis tie, kas parādīs sarežģītākās salsas figūras", stāsta Lelde Gangnuse, tirdzniecības centra "Mols" menedžere.

Lai iesildītos gaidāmajam "Salsas maratonam", sestdien, 17. jūlijā, no plkst. 19:00 visi interesenti aicināti uz "StudioX1", Upīša pasāžā, Marijas ielā 16. Tā būs iespēja apgūt salsas pamatsoļus neformālā gaisotnē, no sirds izdejoties, relaksēties saunā, pabūt jauku cilvēku kompānijā un gūt pozitīvas emocijas pirms "Salsas maratona". Līdzi ņemami maiņas apavi, pirts lietas, kaut kas ēdams un atspirdzinošs, un, protams, labs garastāvoklis un jautra draugu kompānija. Pasākumu ikviens var apmeklēt bez maksas. Papildu informācija studiox1@studiox1.lv vai pa tālruni 28351811.

"Salsas maratona" dalībniekiem savu pieteikumu maratonam jāsūta uz e-pastu studiox1@studiox1.lv līdz 16. jūlijam. Sīkāka informācija par maratonu www.studiox1.lv.

Šobrīd "Molā" apskatāma populārās dejotājas, vairākkārtējas deju čempiones, deju pasniedzējas un deju šova "Dejo ar zvaigzni 3" uzvarētājas Ievas Kemleres iecienītāko salsas tērpu izstāde.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties