"Runā Rīga" pirmizrāde

United Intimacy informācijas koordinatore Elīna Cire, tel. 6578940, 18.04.2006., 18:45

Rīt, 2006. gada 19. aprīlī plkst. 19:00 notiks teātra grupas "United Intimacy" jaunākā projekta "Runā Rīga" pirmizrāde.

Runā RīgaIzrāde notiks autobusā. Aktieri kopā ar skatītājiem veiks gandrīz 60 km garu ceļojumu pa Rīgu, kopīgi iepazīstot pilsētas pretrunīgo vēsturi. Izrādes materiāls tapis, uzklausot rīdzinieku dzīvesstāstus un atmiņas par 2. Pasaules kara laiku un pētot liecības un dokumentus, kas atrasti vēstures grāmatās, Latvijas Valsts Kinofotofono dokumentu arhīvā, Latvijas Okupācijas muzejā, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta Nacionālā mutvārdu vēstures projekta krājumos.

Galvenajā lomā šoreiz pati Rīga – tik pazīstamās un tomēr nezināmās pilsētas sejas – ielas, laukumi, stacijas – Vecrīga, Kaizervalde, Ķīpsala, Biķernieki, Torņakalns, Maskavas forštate.

„Kas slēpjas aiz sienām; ko sevī slēpj nami, ielas, parki, krustojumi? Rīgas galvenā iela tik precīzi un padevīgi atspoguļo laikmeta griežus: Aleksandra, Brīvības, Ādolfa Hitlera, Ļeņina iela. Cilvēku atmiņas, vēsturiskās liecības – vēstules, zīmītes, laikraksti, fotogrāfijas. Cik daudz mēs zinām par to, kas bijis vietās, kurās dzīvojam? Un ko mēs zinām par to, kas šajās vietās notiek šodien?”

Andrejs Jarovojs

Izrādes radošā grupa
  • autori/ režisori Andrejs Jarovojs, Arnita Jaunsubrēna
  • māksliniece Ieva Kauliņa
  • līdzautori, izrādes vadītāji, aktieri Aigars Apinis, Ilze Pukinska
  • vijolnieces Madara Pētersone, Māra Šmiukše

Izbraukšana no Strēlnieku laukuma pie Okupācijas muzeja.
Izrādes 19., 20., 21., 22., 23., 26., 27., 29. un 30 aprīlī plkst. 19.00.
Biļetes uz izrādi var iegādāties Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā.
Biļešu cena: 7 LVL, skolēniem, studentiem, pensionāriem - 6 LVL.

Informācija: tel. 7292600 vai 6355324, info@unitedintimacy.lv, www.unitedintimacy.lvIzrādes tapšanu nodrošina teātra grupas UNITED INTIMACY galvenais finansiālais atbalstītājs a/s RIETUMU BANKA, kā arī Rīgas dome un Valsts kultūrkapitāla fonds.
Izrādes atbalstītāji: a/s MAP, NORDIK IT, BURTI. Izrādes informatīvie sadarbības partneri: LATVIJAS RADIO 1, radio NABA, portāls DELFI un NOTIKUMI.LV, laikraksts DIENA, žurnāls RĪGAS LAIKS un STUDIJA, izklaides ceļvedis HEAT, grāmatu nams VALTERS UN RAPA

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties