RTU ķīmijas studentiem – labiekārtots atpūtas stūrītis

Egita Kancāne, 31.08.2009., 10:37

Rīga, 2009. gada 31. augusts – Sagaidot jauno studiju gadu, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MĶF), Rīgā, Āzenes ielā 14/24 (4. stāvā), otrdien, 1. septembrī, plkst. 12 atklās labiekārtotu studentu atpūtas stūrīti.

Tas izveidots pēc RTU Studentu parlamenta iniciatīvas sadarbībā ar Swedbank un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāti.

Rūpējoties par modernu un patīkamu vidi universitātē, RTU Studentu parlaments sadarbībā ar Swedbank jauniešu programmu OPEN un attiecīgo fakultāti, izveidojis jau četrus atpūtas stūrīšus RTU Būvniecības fakultātes, Transporta un mašīnzinību fakultātes, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes un nu – Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes ēkās.

Studenti atpūtas stūrīšus izmanto gan sarunām un sapulcēm, gan studiju materiālu gatavošanai un studiju priekšmetu pārrunāšanai, jo ar Swedbank atbalstu iekārtotajās atpūtas vietās iespējams lietot bezmaksas bezvadu internetu.

Nākotnē līdzīgus studentu atpūtas stūrīšus plānots izveidot arī četrās pārējās RTU fakultātēs.
Pārējie jaunā akadēmiskā gada svētku pasākumi studentiem paredzēti 31. augustā plkst. 14, kad Ķīpsalas kolonādē starp RTU fakultāšu ēkām 1. kursa dienas nodaļas studentiem notiks svinīga tikšanās ar RTU vadību. Paredzēts, ka RTU vadība sveiks 1. kursa studentus ar svinīgām uzrunām, un uzstāsies RTU tautas deju kolektīvs "Vektors". Pilna laika dienas nodaļas studentiem 1. septembrī RTU notiks lekcijas. Turpinot svētku pasākumu sēriju, 3. septembrī RTU studentiem Ķīpsalā notiks fotoorientēšanās sacensības.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties