RTU Cēsīs sniegs vērienīgu koncertu un informēs par inženierzinātņu studijām

Baiba Roga, 09.03.2015., 12:02

2015. gada 9. martā – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina vidzemniekus uz cikla "RTU skan Latvijā" pasākumu, kurā ar dejām, dziesmām un instrumentālo mūziku tiks atzīmēta RTU Kultūras centra 55. dzimšanas diena, kā arī sniegta informācija par inženierzinātņu apguves iespējām RTU.

"RTU skan Latvijā"Šis būs otrais cikla pasākums un notiks svētdien, 15. martā, plkst. 17 Vidzemes koncertzālē "Cēsis".

"Esam izvēlējušies jubileju atzīmēt Cēsīs, jo gribam akcentēt, ka RTU var studēt gan galvaspilsētā, gan reģionos, arī Cēsīs. Pasākuma apmeklētājiem parādīsim, ka RTU topošajiem inženieriem sniedz ne vien spēcīgas tehniskās zināšanas, bet attīsta arī viņu radošumu dažādās mākslinieciskajās aktivitātēs. Tieši kreatīva domāšana mūsdienās nepieciešama ikvienam inženierim, kurš vēlas ieviest dzīvē inovācijas vai sasniegt jaunas zinātnes virsotnes," saka pasākuma producente, RTU Kultūras centra direktore Asja Visocka.

Plkst. 17 koncertzāles "Cēsis" kamerzālē ikviens varēs iepazīties ar inženierzinātņu apguves iespējām RTU. Gados jaunākie apmeklētāji un viņu vecāki varēs uzzināt vairāk par RTU Bērnu un jauniešu universitāti, kas piedāvā aizraujošā veidā apgūt tehniskās zinātnes, un RTU Inženierzinātņu vidusskolu, kas paredzēta Latvijas talantīgākajiem skolēniem, lai viņus sagatavotu inženierzinātņu studijām. Savukārt vidusskolēni varēs iegūt informāciju par RTU studiju procesu un studiju programmām.

Iedvesmoties inženierzinātņu studijām varēs arī, iesaistoties dažādās tehniskās jaunrades aktivitātēs, ko piedāvās RTU Studentu parlamenta pārstāvji, kā arī vērojot RTU Robotu kluba veidoto robotu paraugdemonstrējumus. Interesenti varēs izmēģināt arī jaunizveidotās RTU Dizaina fabrikas 3D printerus.

Savukārt plkst. 18 pasākuma apmeklētāji Lielajā zālē krāšņā koncertā varēs pārliecināties par RTU māksliniecisko kolektīvu spilgtajām kvalitātēm instrumentālajā mūzikā, kormūzikā un tautas dejās. Koncertā piedalīsies vīru koris "Gaudeamus", jauktais koris "Vivere", sieviešu koris "Delta", studentu pūtēju orķestris "SPO", RTU bigbends, kā arī Tautas deju ansamblis "Vektors". Koncerta īpašie viesi – etno dziedātāja Kristīne Kārkle-Puriņa un multiinstrumentālists Edgars Kārklis.

Šā gada laikā iecerēts pasākumu cikla "RTU skan Latvijā" programmu demonstrēt visos Latvijas novados. 24. janvārī jau izskanēja cikla pirmais koncerts Ādažos, savukārt 9. maijā līdzīgs pasākums norisināsies Ogres Kultūras centrā.

Pasākumu ciklu organizē RTU Kultūras centrs un RTU Komunikācijas un mārketinga departaments. Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs, Vidzemes koncertzālē "Cēsis", kā arī RTU Kultūras centrā, Kaļķu ielā 1, 216. kabinetā.

Biļetes cena – 3 EUR.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties