Rotko vilciens aizved Daugavpili līdz "Rīga 2014" virsotnēm

Rotko mākslas centrs, 18.02.2015., 08:28

Ar zīmīgu procentuālu iznākumu - 20.14 - noslēdzies balsojums par labāko Rīga 2014 projektu – "No Rīgas uz Daugavpili Rotko vilcienā".

"No Rīgas uz Daugavpili Rotko vilcienā"Atgādināsim, ka 2014. gada septembrī Latvijā par godu Marka Rotko 111. dzimšanas dienai ieradās izcili mākslas speciālisti, lai konferencē diskutētu par mākslinieka devumu pasaules mākslā. Notika Lielbritānijas mākslinieka un mūziķa Džeimsa Klārka (James Clarke) koncerts, kā arī citi pasākumi Rīgā un Daugavpilī. 24. septembrī, dalībnieki vilcienā devās uz Daugavpili, lai apmeklētu Daugavpils Marka Rotko mākslas centru un svinētu Rotko dzimšanas dienu!

Rotko centrs saka paldies "Rīga 2014" par iespēju piedalīties!

Paldies visiem, kuri balsoja par projektu "No Rīgas uz Daugavpili Rotko vilcienā"!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hey, I noticed your website is a bit outdated. Can I upgrade it for free in exchange for a testimonial to help grow my portfolio? Daniel

Daniel Keller

Soins et formations Reiili au centre de Lausanne par un praticien agree ASCA

Mariam

Нарушения осанки, сколиоз Мы понятны! Миофасциальный болевой синдром удобный адрес - шаговая доступность от метро в самом центре Москвы; Мы сделали все для вашего удобства!

Denniscen


ienāktreģistrēties