Ropažu plenērs 2008

Māra, 31.07.2008., 08:22

Starptautiskais mākslinieku plenērs notiek no 2008.gada 28.jūlija līdz 3.augustam.

Plenērs tiek realizēts kā vizuālās mākslas darbnīca, kuras ietvaros mākslinieki no Latvijas un Zviedrijas veido mākslas darbus – gleznas, fotogrāfijas un vides objektus, kas tiks izstādīti Ropažu vēsturiskā parka teritorijā un citur publiskajā telpā.

Šogad Ropažu plenērā piedalās 13 mākslinieki – Gints Gabrāns, Aulikki Ravelin, Raids Kalniņš, Liene Eltermane, Gunta Stiere, Edgars Spridzāns, Laine Oleksāne, Dace Cibuļska, Valda Lasmane, Agnese Spridzāne, Dace Grundmane, Vaira Lece un Aivars Oleksāns

Plenēra darbu izstādes atklāšana 2008.gada 3.augustā plkst.14:00 Ropažu Kultūras un izglītības centrā. Atklāšanas pasākumā uzstāsies lektori Dāvis Sīmanis jr. “Avangarda kino sākums” un Edgars Spridzāns “Frīkbaiki. Apokalipses jātnieki.”

Organizētājs un finansētājs - Ropažu novada dome.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Девы чтобы флирта в течение твоем городе - познакомься вместе с девкой ясно сейчас Телеграм - @ingirldatings

Kiraisove

Девушки для флирта в твоем городке - познакомься из девкой ясно ща Телеграм - @ingirldatings

KiraFoele

дайсон стайлер официальный сайт <a href=www.dn-fen-1.ru>www.dn-fen-1.ru</a> .

dyson fen_rqpa


ienāktreģistrēties