Rock&metal Karaoke + Metalkrāmu tirdziņš

MetalKaraoke, 08.09.2009., 12:55

25. septembrī Rock&metal Karaoke + Metalkrāmu tirdziņš klubā Melnā Piektdiena no 19:00 - 21:00 - "Metalkrāmu" tirdziņš - andele un mīšana! No 21:00 līdz neparedzamam laikam (apm. pēdējam kritušajam): Rock&metal Karaoke!

Aicināts ikkatrsRock&metal Karaoke + Metalkrāmu tirdziņš dziedāt/brēkt/rūkt/spiegt gribētājs pie nosacīti brīvā mikrafona. Starplaikos priecēs pa īstam atzīti vietējie metāl spīdekļi (šoreiz vairāki) kā arī nu jau plaši pazīstami šaurās aprindās? zināmie karaoke stāri! Gaidāma "Priecīgā Stunda" ikvienam, kā arī daudz balvu gan miesai gan garam par krietnu izpildijumu. Izcilniekus vērtēs īpaši atlasīta žūrija, kā arī tiks izsniegtas dažādu iestāžu un grupu simpātiju specbalvas.

Balvu fonds no: Mp, Randoms, Aghast rec. un Metalkaraoke.

Ieeja: nieka 1 Ls

Kas attiecās uz andeles un mīšanas lietām, ikvienam ir iespēja ņemt līdzi, un bez saskaņošanas ar kluba vadību pārdot vai apmainīt dažus (līdz 10) privātkolekcijā liekus kļuvušus Cd, kasetes, plates, džemperus un citus melnos nieciņus.

Grupām, atribūtikas tirgoņiem, un izplatītājiem, kas vēlas kuplināt tirdziņa sortimentu, tiek piedāvātas tirdzniecības vietas.

Interesentus lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@metalshow.lv

Kā arī sekojiet līdzi dziedamjaunumiem iekš www.pratapalata.lv/karaoke
Ja nu ir kādas īpašas vēlmes attiecībā uz dziedamgabaliem kas nav atrodami sarakstā, it droši rakstiet uz karaoke@pratapalata.lv

Nav nekādas garantijas ka katra vēlme tiks realizēta, bet darīsim ko varēsim.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties