Roberto un Deju Centra Nianse Salsas šovs apvienojas programmā Dolce Vita Latina

Kristīne Tjarve, 10.11.2008., 16:52

Vietējais itāļu dziedātājs Roberto Meloni un Deju Centrs "Nianse" aicina visus drēgnajā novembra pievakarē iejusties Vidusjūras atmosfērā.

Līdz Latvijai ir nonākuši Ziemeļvēji, bet tālajā Itālijā joprojām ir saulaini un patīkami silti. Līdz ar to mūsu vietējais itāļu dziedātājs Roberto Meloni un Deju Centrs "Nianse" aicina visus drēgnajā novembra pievakarē iejusties Vidusjūras atmosfērā, izbaudot skaistu mūziku, iekvēlinošas dejas un garšīgu ēdienu.

Š. g. 12. novembrī plkst. 17.00, Olympic Voodoo Casino tiks prezentēta jauna pasākumu programma Dolce Vita Latina, kas ir dziedātāja Roberto uzstāšanās apvienojumā ar deju centra "Nianse" Salsas šova priekšnesumiem. Kā komentē Roberto, "katram no mums – gan deju centram Nianse, gan man – ir savs potenciāls, mēs specializējamies savā jomā. Savukārt šajā programmā mēs gribam parādīt, cik skaisti un harmoniski mēs uzstājamies kopā, priecējot skatītājus ar ugunīgu šovu."

Komentē deju centra "Nianse" vadītāja Juta Vanaga: "Ar Roberto mums ir bijusi veiksmīga sadarbība Latvijas Salsas festivāla 2008 laikā, kad Roberto iedzīvotāju balsojuma rezultātā tika atzīts par vienu no dzirkstošākajām Latvijas slavenībām. Tā kā Salsa ir tuva gan mums, gan Roberto, mēs ar lielu prieku uzstājamies arī šajā jaunajā programmā Dolce Vita Latina".Salsa

Pasākumu uzsāks enerģiskie Roberto un Aleksandra Kurusova. Vakara programmā ir paredzēta Roberto un Salsas šova uzstāšanās, prezentējot trīs iespējamās izklaides programmas pasākumu organizatoriem un uzņēmumiem korporatīvo pasākumu rīkošanai. Plašākā ir Roberto un Deju Centra "Nianse" Salsas šova kopīgā programma, kurā Roberto gan dzied viens pats, gan ar pavadošām dziedātājām, gan kopā ar Nianses dejotājiem.

Savukārt Deju Centra "Nianse" Salsas šova grupa gan demonstrē Karību jūras dejas, gan izklaidē viesus, mācot deju pamata soļus un piedaloties kopīgā deju rotaļā. Jāatzīmē, ka pasākumu pasūtītājiem ir iespēja arī izvēlēties atsevišķi vai nu Roberto, vai DC "Nianse" programmas.

Apmeklētājus priecēs ne tikai karstasinīgi deju ritmi un iekvēlinoša mūzika, bet arī garšīga pasta, kuru gatavos itāļu restorāna "Pomodoro" meistari. Tāpat būs iespējams novērtēt izsmalcināto rotaslietu defilē no juvelierizstrādājumu veikala "Zoppini".

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties