Rīgas svētkus pilsētas lielākajos naktsklubos svinēs līdz pat rītam

Rīgas svētku 2008 preses dienests, 08.08.2008., 13:53

Rīgas svētkiem ir gatavojušies arī pilsētas lielākie naktsklubi, kuri nenogurdināmākajiem svētku dalībniekiem un pilsētas viesiem, kuri vēlēsies turpināt svinības naksnīgajā Rīgā, piedāvās īpašu izklaides programmu dažādām muzikālajām gaumēm - sākot no latviešu mūzikas un džeza, līdz pat elektroniskajai un deju mūzikai.

Rīgas klubu durvis apmeklētājiem būs atvērtas līdz pat plkst. 8.00 no rīta, kamēr House mūzikas nakts Andrejsalā un zaļumballe 11. novembra krastmalā, lai netraucētu rīdzinieku naktsmieru, norisināsies līdz plkst.1.00

Jau no plkst. 19.00 restorāna „Fīlings” terasē muzicēs Gints Žilinskis un Ansis Pavasaris, savukārt vakars turpināsies kopā ar Ivaru Pētersonu, kurš visus aicinās piedalīties Elvisa Preslija konkursā, labākajiem dāvājot balvas un garšīgus kokteiļus. Tikmēr vasaras kafejnīcā „Zelta Fīlings” Līvu laukumā muzicēs TRIO Zigurda Rezevska vadībā.

Džeza mūzikas cienītājus gaidīs „City Jazz Club”, kur uzstāsies dziedātāja Amber, savukārt „Bites Blūza klubā” ar īpaši Rīgai veltītām dziesmām klausītājus priecēs Latvian Blues Band.

Apmeklētājus ar īpaši pozitīvu attieksmi gaidīs bārā „Cuba”, kur Mrs.Shmits parūpēsies par sestdiena vakaru dzīvīgajos latīņu ritmos, kamēr „Sunset bar” aicina izdzīvot Rīgas svētku saulrietu reggae, funk un world music ritmos kopā ar Robertu Gobziņu, bet klubs „Četri balti krekli” piedāvā latviešu mūzikas nakti kopā ar grupu „Putnu balle”.

Bārmeņu šovu no Varšavas varēs vērot bārā un restorānā „Sarkans”, kur par muzikālo noformējumu rūpēsies radio „StarFM” mūzikas redaktors Edgars Lazdiņš un dīdžejs Ģirts Liniņš. Izdejoties varēs arī „Pulkvedim neviens neraksta”, kur vakara vadība nodota mixmasteru AG&Raitis rokās un klubā „Essential”, kur uz galvenās skatuves kāps dīdžejs Kaspar Kondrat un citi rezidenti, bet Rīgas netīrās dejas visi aicināti baudīt „Dirty Deal Cafe” Spīķeros.

Rīgas svētku neatņemama sastāvdaļa ik gadu ir plaša spektra muzikāli piedzīvojumi. Vecrīgā skanēs Torņu mūzika, Vērmanes dārzā - klasiskā mūzika, Mazās ģildes dārziņā - džezs, bet nenogurdināmākie svētku dalībnieki baudīs House mūzikas nakti Andrejsalā. Garšas kārpiņas varēs palutināt pie lielā svētku galda Rīgas Ēdamielā 11. novembra krastmalā, kamēr debesīs slīdēs gaisa balonu festivāla dalībnieki. Svētku kulminācijā uzziedēs krāšņas ugunspuķes Rīgas svētku uguņotāju sacensībās.

Rīgas svētkus 2008 organizē Rīgas domes Kultūras departaments sadarbībā ar 24 pasākumu producentiem. Svētku laikā Rīgas centrā un priekšpilsētās notiks vairāk nekā 40 dažādu pasākumu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties