Rīgas atpazīšanas maratons "Es pazīstu Rīgu, bet Tu?"

Biedrība Cita Riga, 22.07.2009., 06:11

Sākot ar augustu sākam īstenot lielo Rīgas atpazīšanas maratonu/ sacensību/ spēli "Es pazīstu Rīgu, bet Tu?".

Kopumā tā notiks divas reizes mēnesī, proti, vienu reizi mēnesī - otrdienās plkst 18.30 un sestdienā plkst 11.00. Pirmā spēle/sacensība plānota Vecrīgā 1. augustā!

Ikdienas steigā mēs parasti paskrienam garām daudzām interesantām vietām un lietām, jo vienkārši nepietiek laika "pacelt acis augšup". Tieši tas būs sacensības/ spēles "Es pazīstu Rīgu, bet Tu?" galvenais uzdevums. Noteiktā laika intervālā būs jāizpilda visi dotie uzdevumi – jāatpazīst konkrētais objekts pēc fotoattēla, jāatpazīst vieta, notikums un persona pēc apraksta utt. Vienlaicīgi tiks rīkotas divas grūtības pakāpes sacensības – A līmenis iesācējiem, kur būs jāatpazīst vispārzināmas vietas un lietas, un B līmenis, kur galvenais uzsvars tiks likts uz "citu" Rīgu. Gan A, gan B līmeņa spēle vienlaicīgi notiks vienā un tajā pašā pilsētas daļā, atšķirsies tikai objekti un laika intervāls, kādā tie būs jāatrod. Katra posma uzvarētāji saņems galveno balvu, bet visi pārējie dalībnieki saņems dažādas veicināšanas balvas no mūsu atbalstītājiem. Dalības maksa 1,5 Ls no cilvēka!

Lai piedalītos iepriekš jāpiesakās uz e-pastu spele [at] citariga.lv norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu, telefonu un grūtības līmeni, kurā vēlēsieties piedalīties! Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120. Dalībnieku skaits ir ierobežots tāpēc aicinām pieteikties savlaicīgi.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
citariga, 22.07.2009. 13:35:35
Komentāra reitings: 0

Aizmirsu vēl uzrakstīt - balvas dalībniekiem no Laimas, Plus Punkta, Stendera Ziepju fabrikas un Dāvanu Servisa...

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties