Ride It Winter Jam `08

Rideit.lv un Crystral Records, 24.01.2008., 07:27

2008. gada sākums nāk ar labu ziņu ekstrēmo sporta veidu (BMX un MTB freestyle, skateboard, inline) cienītājiem - sestdienā, 16. februārī Rīgas Kinostudijā sadarbībā ar Snickers norisināsies Latvijā vēl nebijis pasākums „Ride It Winter Jam `08”: kompleksas, starptautiskas iekštelpu sacensības kopā ar dažādām aktivitātēm dalībniekiem un skatītājiem, kā arī iespaidīgu ballīti.

„Ride It Winter Jam `08” norises vajadzībām tiks izmantotas Rīgas Kinostudijas telpas 2000 m2 platībā. Tiks izbūvētas pilnīgi jaunas konstrukcijas, kas veidos ekstrēmo sporta veidu parku. Tajā profesionālu tiesnešu vadībā norisināsies sacensības šādās disciplīnās: BMX freestyle, MTB freestyle, skeitbords, BMX flatland, kā arī inline.

Pasākuma "Ride It Winter Jam `08" ietvaros notiks arī kas tīkams sniega cienītājiem: Rīgas Kinostudijas pagalmā tiks uzstādīti trīs slaidi un estakāde, kas kopā veidos O'Neill slaidšovu. Apmeklētāji varēs vērot freestyle slēpotāju paraugdemonstrējumus, kas norisināsies paralēli ar labāko snovbordistu sniegumu. Šovam tiks atlasīti 10 snovbordisti un 10 freestyle slēpotāji, kas paši savā starpā arī noteiks labāko vakara triku. Sākums - plkst. 17.00.

Paralēli sacensībām tiks piedāvātas dažādas izklaides iespējas skatītājiem: auto apzīmēšana ar graffiti, break dance cīņas, daudz mūzikas, video un konkursi, kuros apmeklētāji varēs cīnīties par Snickers sarūpētajām balvām, kā arī iespēja vienkopus redzēt daudzu ar ekstrēmo sportu saistīto veikalu un zīmolu jaunumu prezentācijas un iespējams pat iegādāties sen kāroto lietu ar necerētām atlaidēm! Turklāt darbosies arī SNB otro roku tirdziņš, uz kuru ikviens apmeklētājs var atnest savu pagājušās sezonas dēli vai apnikušās krāsas ķiveri, par ko kāds cits varbūt sapņojis jau sen!

Savukārt pēc apbalvošanas - ap pulksten desmitiem - sāksies afterparty divās zālēs: lielajā zālē ar devīzi „Girls Attack!” organizatori sarūpējuši pārsteigumu vīriešu kārtas dalībniekiem un skatītājiem: ar spēcīgiem un `basīgiem' setiem uzstāsies tikai DJ meitenes: Over-X, Ksenia Kamikaza, Puma, kā arī Crystral Sound System. Mazā zāle, kur jau visu dienu būs bijusi iespēja atvilkt elpu no sacensībām un ieklausīties DJ spēlētās mierīgajās skaņās, vakarā, sākot ar pl. 17 00, pārvērtīsies par „Jam the Sound” - vietu, kur break dance dejotāji, Mixmaster AG, DJ AI-VA un citi ļausies improvizācijai hip-hop, funk un dancehall ritmos.

Pēc sacensībām organizatori neļaus uzbūvētajam parkam krāt putekļus; tas tiks pārvietots uz telpām Rīgā, kur jaunizveidotajā indoor centrā ikviens interesents ikdienā varēs braukāt pa konstrukcijām, piedalīties un organizēt dažādus pasākumus. Ar parka skicēm iespējams iepazīties jam.rideit.lv; to, sadarbībā ar BMX, skeitborda un inline braucējiem veidojuši sk8park.lv speciālisti.

Biļetes uz Ride It Winter Jam iespējams iegādāties visās Biļešu Servisa kasēs un Internetā, sacensību sākums - plkst. 11.00. Pirmās 500 biļetes pieejamas tikai par Ls 4! Vairāk informācijas un reģistrācija dalībai sacensībās - pasākuma oficiālajā mājas lapā: www.jam.rideit.lv .

Pasākumu piedāvā Snickers, atbalsta Converse un O'Neill, kā arī Head, bet skeitparka būvniecībā palīdz Trigers skrūves un būvstiprinājumi. Informatīvi atbalsta Streetmedia, Draugiem.lv, radio Naba, Ininfo, Narvesen, sniegaklubs.lv un snovbords.lv, organizē - rideit.lv un Crystral Records.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 24.01.2008. 22:13:19
Komentāra reitings: 0

Man vismaz lapu snovbords.lv never vaļā vispār.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

Robertunsab


ienāktreģistrēties