Reklāmas Rīmu Nakts jau 10. reizi Latvijā

Dita Ābola, 28.09.2007., 12:29

Gada aizraujošākais pasākums reklāmas gardēžiem - Reklāmas Rīmu Nakts šogad Latvijā risināsies jau 10.reizi.

2.novembrī Kongresu namā gaidāmā allaž pievilcīgā un pārsteidzošā Rīmu ēdienkarte sastāvēs no 500 klipiem, no kuriem 480 iepriekšējos gados programmā neredzēti.Programmā iekļautas starptautiskas, eksotiskas un vēsturiskas (no 1898.gada līdz mūsdienām) reklāmas, kas iemieso reklāmas pasaules vitalitāti un jaunākās tendences.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv. Pašlaik biļešu cena Ls 12!

Reklāmas Rīmu Nakts ir izrāde, kas notiek vairāk kā 40 valstīs un atspoguļo vairāk kā 60 dažādu tautību reklāmas mākslinieku radīto. Tā ir iespēja atvērt logu uz pasauli un vairāk kā 6 stundu garumā izbaudīt krievisku, aziātisku, afrikānisku, dienvidamerikānisku atmosfēru, atklāt mongoļu, irākiešu un pat indiāņu reklāmas rullīšus. Programmā mijās seni un jauni klipi, klasika un jaunumi, kā arī, protams, daudzās sāgas ar iemīļotiem reklāmu varoņiem. Reklāmas klipiem nav veikta cenzūra: redzams gan alkohols un tabaka, gan sekss. Programma, kuras sastādītājs ir Žans Marī Bursiko, ik gadu tiek atjaunota. Klipi vienmēr ir oriģinālajā versijā un bez subtitriem, tie vienmēr tiek rādīti pilnībā. Subtitri tiek izmantoti tikai, lai katras filmas sākumā parādītu tās radīšanas gadu un valsti.

Šī gada Reklāmas Rīmu Naktī varēsim dziļāk ielūkoties Beļģijas un Šveices reklāmās, varēsim redzēt Madonnu viņas vīra Gaja Ričija uzņemtajā reklāmā, pēdējās Volkswagen automašīnu reklāmas kampaņas, kā arī daudzu pazīstamu kinorežisoru Parīzē uzņemtās reklāmas. Īpaša vērība tiks veltīta itāļu 60.gadu reklāmas kino, franču kinorežisora Žana Kunāna uzņemtos reklāmas klipus, kā arī Francijas abstraktās animācijas reklāmas kino no 50.gadiem. Protams, būs skatāms arī kolekcijas vecākais reklāmas klips, kā arī Reklāmas Rīmu kulta filmas.

Reklāmas Rīmu Nakts skatāmā daļa ilgst vairāk kā piecas stundas, taču pasākums kopumā - vairāk kā septiņas stundas - no plkst. 20:00 līdz pat 03:00 no rīta. Reklāmas klipu starpbrīžu laikā apmeklētājus izklaidēs Jaffa Riga dīdžeji, un kā ierasts, notiks dažādas atraktīvas prezentācijas, atrakcijas un citas aktivitātes.

Reklāmas Rīmas atbalsta: LNT, Neatkarīgā Rīta Avīze, ŽZL, Hotel Bergs, Market Media, izdevniecība Lilita, ceļvedis pasākumu un notikumu pasaulē KAS KUR KAD. Organizators - SIA UNTITLED.


4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
kinetx, 05.10.2007. 09:48:58
Komentāra reitings: 0

Hmm, vajadzētu aiziet..

picuks, 11.10.2007. 09:27:11 (ip:89.248.82.5)
Komentāra reitings: 0

juu

Aleksandrs (Cvetkovs10@inbox.lv), 06.11.2007. 07:08:51 (ip:84.245.229.111)
Komentāra reitings: 0

*Atri un kvalitativi*Bistamo koku zagesana*Kronesana*Sauso zaru apzagesana*Zagesana nepieejamas vietas*Zales trimmeresana u.tt (Stradajam ari brivdienas un vakaros * Koku izvesana-zagesana ar pacelaju bez pacelaja ar alpinista aprikojumu.*(zaru skeldosana 18-25Ls stunda, sasmalcina lidz 15cm diametra.

kjirsiic (kjirsiits@gmail.com), 27.09.2008. 22:35:07 (ip:87.110.78.36)
Komentāra reitings: 0

šo pasākumu vnk nedrīkst laist garām. uz to ir jābūt!

un es notiekti aiziešu ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties