"Rasa" V piena paku laivu regate uz Lielupes

Evelīna Bučele, 16.08.2007., 06:10

Latvijā Vienīgā "Rasa" V piena paku laivu regate uz Lielupes, Jelgava, 2007. gada 25. augusts plkst. 15.00 starts no airēšanas bāzes.

Vēl tikai līdz 20. augustam notiek pieteikšanās „RASA” Piena Paku laivu regatei. Pieteikties regatei un rezervēt pakas laivas būvniecībai varat zvanot T. 630 84677; 26885106 vai rakstot: evelina.bucele@dome.jelgava.lv

Šogad piena paku laivu būvniekiem talkā nāk AS „Rīgas Piena Kombināts”, kas laivu būvniecībai dāvina „Rasa” piena pakas.

Jau piekto gadu Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra „Kultūra” organizē Piena paku laivu regati, tās pirmsākumi meklējami 2003. gadā, kad Piena, Maizes un Medus svētku ietvaros, pirmo reizi Latvijā uz Lielupes notika piena iepakojuma plostu parāde, kurā piedalījās 10 krāšņi dekorēti neparasti plosti, kurus uz ūdens turēja tikai un vienīgi tukšas piena pakas. Šim nolūkam tika izmantots ap 15 000 pakas.

Piena paku laivu regate ir demokrātiska iespēja ar niecīgiem ieguldījumiem katram piena lietotājam uzsākt kapteiņa, matroža vai laivu būvētāja karjeru, demonstrējot savu prasmi.

Aizvadītajā gadā regatē startēja 15 laivas, kuru būvniecībā izmantotas 26 000 tukšas piena pakas. Komandas izcēlās ar savu atraktivitāti un līdzjutēju komandām krastā. Regati vērot bija atnākuši vairāki tūkstoši skatītāju, kas ar ovācijām atbalstīja regates dalībniekus, tā nosakot skatītāju simpātijas balvas ieguvēju.

Šogad visas komandas piedalīsies Parādes braucienā un sacentīsies ne tikai par ātrākās laivas titulu, bet arī par oriģinālākās, publikas simpātijas, labāk noformētās laivas un atraktīvākās komandas u.c. nominācijām, iegūstot balvas.

Laivas izgatavot un piedalīties regatē var ikviens interesents; gan privātpersonas, gan uzņēmumi un organizācijas (noteikumus un reģistrācijas formu skat. pielikumā). Laivas ir atļauts darbināt tikai ar cilvēka spēka palīdzību (piemēram, ar airiem, pleznām, irkļiem, plaukstām, pedāļiem). Dažāda veida motoru, saspiesta gaisa vai citu enerģijas avotu izmantošana nav atļauta.

Kurss nemainīgs - uz Jelgavu!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Большое спасибо, этот сайт действительно практичный. Посетите также мою страничку потребительский кредит онлайн сравнить ставки по вкладам открыть вклад онлайн

Fiona

Всяко разное бывает толком x000 dgdfghkjh@gmail.com ru.hc.lv To set your password Login Details Your account has been created creating an account Username

Prover svoy bonus www.cz475182.tw1.ru Jugdhgkdfg

Именно этот вопрос меня и волнует x000 dgdfghkjh@gmail.com lv.hc.lv To set your password Login Details Your account has been created creating an account Username

Ikxkjhdkgf


ienāktreģistrēties