Radio "NABA" jauns raidījuma vadītājs

Elīna Belova, 18.09.2008., 17:05

Pirmdienas raidījums „Studenta pietura” ieguvis jaunu ētera balsi- Oskaru Leperu.

Līdz šim pirmdienas pēcpusdienu no plkst. 16:00 līdz 17:00 aizpildīja komanda Elīnas Belovas un Mika Muižarāja sastāvā. Tā kā vadītāji ir aktīvi ne tikai raidlaikā, bet arī ārpus studijas, Miks Muižarājs izmantoja iespēju pieteikties starptautiskajai apmaiņas programmai ERASMUS un nu jau radio viļņus tver Francijā.

Raidījums „Studenta pietura” domāts ikvienam topošajam, esošajam un bijušajam studentam. Raidījuma tēma aptver visus studentiem un citiem jauniem cilvēkiem aktuālus notikumus un jautājumus gan politiskajās, gan izklaidējošajās, gan izglītības, kā arī ikdienas gaitās.

Katru pirmdienu tiek aicināti par attiecīgo tēmu kompetentas amatpersonas un interesenti. „Studenta pieturā” viesojušies ministri un citi valsts ierēdņi, pazīstami mūziķi, pasākumu organizatori, paši studenti un pasniedzēji.

Līdz ar jaunā vadītāja Oskara Lepera, LU filozofijas fakultātes studenta, ienākšanu studijā, tiek pilnveidota raidījuma koncepcija. Tiek ieviesta interaktīva saikne ar klausītājiem- iespēja zvanīt tiešajā ēterā un izteikt savu viedokli vai izpaust savas domas, sūtot e-pastu. Oskars Lepers ir aktīvs students, tāpēc pilnvērtīgi varēs uz laiku līdz Mika Muižarāja atgriešanai pildīt savus pienākumus.Atgādinu, ka raidījumu var dzirdēt katru pirmdienu no plkst. 16:00 līdz 17:00 radio NABA viļņos 93.1FM frekvencē.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
čalis, 18.09.2008. 19:01:32
Komentāra reitings: -0.478

Pārsteigums!

Prieks, ka Oskars turpina "ņemties" ar jauniešiem un mums(jauniešiem) nozīmīgām lietām!!!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties