Putnu fabrika "Ķekava" aicina uz Mārtiņdienas iedziedāšanu!

Zoja Golubeva, 04.11.2009., 14:39

Svētdien, 8.novembrī, "Ķekava" aicina visus uz kopīgu Mārtiņdienas iedziedāšanu TC "Spice"*, piedaloties LNT Dziedošajām ģimenēm un ar jautrām rotaļām un priekšnesumiem svinot ražas novākšanas svētkus.

Pasākums sāksies pulksten 12:00 ar Dziedošo ģimeņu priekšnesumu un Mārtiņdienas cienasta pavārmākslas sacensībām. Ikvienam TC "Spice" apmeklētājam būs iespēja vērot un vērtēt LNT Dziedošo ģimeņu pavārmākslas sacensības, baudīt priekšnesumus, kā arī piedalīties masku un multfilmu radošajās darbnīcās, fotografēties, saņemt vērtīgas balvas savam Mārtiņdienas svinību galdam piedaloties konkursos un .degustēt dažādus gardumus.

"Mārtiņdiena ir tradicionāli latviešu svētki, kas simbolizē rudens beigu darbus un ziemas sākumu. Mārtiņdiena ir svētki, kad kopā sanāk visa ģimene, radi un draugi pie bagātīgi klātiem galdiem, lai ar kopīgu ēdiena gatavošanu, rotaļām un dziesmām iezīmētu ģimenes tradīcijas un šo svētku simbolisko nozīmi. Mārtiņdienā ne tikai saimniece var būt mājas cienasta karaliene, bet visi ģimenes locekļi var atklāt sevī jaunus talantus, piemēram - pavārmākslu, muzikālas spējas. Tādēļ mēs vēlamies visiem uzdāvināt šo iespēju - jautri un gaiši nosvinēt tradicionālos ģimeņu svētkus ", stāsta A/s "Putnu fabrika Ķekava" valdes priekšsēdētājs Vitālijs Judins.

Par jautrību pasākuma norises vietā rūpēsies Māris Grigalis. Savukārt par bagātīgi klātiem galdiem - Latvijas ražotāji: ar rokām cepta maize un dzīvi piena produkti no "Daugava", majonēzes un tomātu mērces bez konservantiem no "Gardi Gan", milti, miltu maisījumi, rīsi un citi labumi no "Dobeles dzirnavnieks", Latvijā audzēti svaigie dārzeņi no "Mūsmāju dārzeņi", krāšņi galda noformējumi no "cenuklubs.lv" un, protams, gardie cāļu gaļas produkti, kā arī galvenais svētku ēdiens - "Mārtiņdienas gailis" - no putnu fabrikas "Ķekava".
 

*Pasākums t/c Spice notiks Šopinga festivāla ietvaros, kas tirdzniecības kompleksā Spice norisināsies no 6. līdz 13. novembrim.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties