"Publisko runu festivāls"

http://www.i-deja.lv, 27.11.2009., 17:42

28. un 29.novembrī jau otro gadu pēc kārtas notiks "Publisko Runu Festivāls".

Šogad publiskās runas notiks par tēmu "Ķermeņa, prāta un gara savienība – mūsdienīgas prakses cilvēka attīstībai".

Ar Latvijas publikai sagatavotiem stāstiem uzstāsies vairāki pieredzējuši jogas, meditācijas, akupunktūras, uztura, cigun un citu virzienu speciālisti.

"Publiska runa ir ļoti sens zināšanu nodošanas veids. Šogad festivāla tēma izraudzīta saistībā ar notikumiem Latvijā un pasaulē, kad cilvēki īpaši meklē saskaņu starp ķermeni, prātu un garu, lai rastu labsajūtu par dzīvi kopumā," teica festivāla organizators psihoterapeits Sandis Kristars Dūšelis. Latvijā "krīzes skartie" iedzīvotāji ir tik nomākti, ka tā vietā, lai diskutētu par izdzīvošanu, as vietā festivāls aicinās paraudzīties uz dzīvesveidu un izpratni, ko situācija valstī ietekmē ļoti minimāli. Ir daudz senu un tajā pašā laikā mūsdienīgu prakšu cilvēka attīstībai, taču par tām dzirdot, rodas jautājumi, kas īsti ir joga, meditācija, cigun, akupunktūra, reiki. Festivālā tiks runāts par to, ko tās īsti dod un, kā darbojas, kur tās radušās un, vai tās der Latvijas platuma grādiem.

Festivālā varēs dzirdēt vairākus iedvesmojošus stāstus par dzīvesveidu, kas stāv pāri ikdienai un veicina lielāku izpratni par katra iespējām būt laimīgam. Tie būs īsi un piepildīti stāsti par austrumu-rietumu skatījumu uz mūsu veselību un dzīvesveidu.

Ir ļoti daudz ģimeņu, kurās kāds no ģimenes locekļiem aizraujas ar jogu, meditāciju, bet pārējie īsti nesaprot, ko viņš tur dara. Es ceru, kas šis festivāls to paskaidros un sniegs vairāk atbildes mums visiem, vienlaikus iedvesmojot un pozitīvi uzlādējot apmeklētājus."

28.novembrī kinoteātra "Rīga" Lielajā zālē par kundalini jeb apziņas jogu uzstāsies pasaulē atzīts jogas skolotājs un dažādu starptautisku organizāciju vadītājs Sada Sat Sing (ASV, Itālija), par austrumu un rietumu medicīnas krustpunktiem runās medicīnas profesors, ārsts Nikolajs Nikolajevs, par Ķīnas garīgo prakšu sastāvdaļu cigun stāstīs imidžterapeits, cigun instruktors Aleksands Buse, par sirds mīlestības ceļu Reiki – Latvijas Ārstu biedrības Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas reiki sekcijas priekšsēdētājs, psihoterapeits Mihails Mošenkovs, ēdiena un emociju lomu līdzsvara radīšanā iztirzās Roberts Lācītis, savukārt par Jin Shin Jyutsu praksi jeb fizio-filozofiju stāstīs psiholoģijas doktore, psihoterapeite Inta Dzelme, miera un kustības aspektu jogā apskatīs jogas pasniedzējs Arnis Siliņš.

Starp runām uzstāsies dažādu žanru mūziķi, tai skaitā Ieva Akurātere u.c.

Festivāla pirmā diena noslēgsies ar publisko runu autoru diskusiju par aizraujošu tēmu -

Kā var attīstīties cilvēks valstī, kura piedzīvo krīzi?

29.novembrī dažādās Rīgas vietās būs iespējams festivālā apspriestās prakses cilvēka attīstībai piedzīvot un izmēģināt.

Vairāk informācijas: www.publictalks.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties