"Projekts Pēdas"

Vides izglītības projekta „Pēdas” darba grupa, 24.04.2009., 17:05

25.aprīlī Dānijas Karalistes vēstniecība un Dānijas Kultūras institūts sadarbībā ar Vides izglītības projektu "Pēdas" aicina pievienoties Ārzemju mākslas muzeja veloizstādes "Sapņi uz riteņiem" ietvaros notiekošajam pasākumam.

25.aprīlī veloizstādes "Sapņi uz riteņiem" ietvaros Dānijas Karalistes vēstniecība un Dānijas Kultūras institūts sadarbībā ar Vides izglītības projektu "Pēdas" no 10:00 līdz 16:30 aicina piedalīties Ārzemju mākslas muzejā apskatāmās izstādes "Sapņi uz riteņiem" pasākumā pie Rīgas Kongresu nama.

Diena sāksies ar veloskolu bērniem "Zaļā velospāre", kuras mērķis ir apmācīt 35 bērnus no 12 līdz 14 gadu vecumam droši braukt ar velosipēdu un rosināt apzināties velosipēdista kā transporta līdzekļa vadītāja pienākumus ceļu satiksmē. Veloskolas audzēkņiem būs iespēja nokārtot CSDD ieskaiti, iegūt velobraucēja apliecību, kā arī piedalīties konkursā.

Pasākumā pie Rīgas Kongresu Nama uzstāsies mūziķu grupa "Čehols" un velotriālisti no kluba "Karters", kā arī būs prezentācija "Velotūrisms Latvijā". Visiem bērniem būs iespēja izbraukt ar divriteni un piedalīties radošajā darbnīcā.

Pl. 12:00 dalībniekus un viesus uzrunās pasākuma atbalstītāji – LR Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards un Dānijas Karalistes vēstniecības atašejs Karīna Milina.
Pl. 16:00 pasākuma noslēgums, dalībnieku apbalvošana, loterijas izloze.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties