Projekts "Pa takām!"

Natālija Visocka, 06.08.2007., 09:24

Ogres Jauniešu kluba "Projektu darbnīca" (OJKPD) jauniešu iniciatīvas grupa "Hiperaktīvistu banda" laikā no š.g. 16. aprīļa ar Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas "Jaunatne darbībā" atbalstu realizē projektu "Pa takām!".

Projekta galvenais mērķis ir iepazīstināt, akcentēt un popularizēt Ogres rajona pagastu un pilsētu dabas, kultūrvēsturiskos un citādi nozīmīgos objektus Ogres rajona iedzīvotājiem, veicinot iedzīvotāju vēlmi dzīvot un rūpēties par apkārtni savā dzimtajā vietā.

Projekta ietvaros tika izstrādāts velo maršruts Rembate - Ogresgals - Ogre - Ikšķile, kurā iekļauti šajās vietās sastopamie kultūrvēsturiskie, tūrisma un citi interesanti un apskates vērti objekti; tika izstrādāts informatīvs buklets, kurā apkopota arī informācija par šiem objektiem.

Š. g. 15. augustā 14:00 - 15:30 Ogres Vēstures un Mākslas muzejā (Ogrē, Kalna prospektā 3) notiks projekta noslēguma pasākums, kurā tiks prezentēts izstrādātais maršruts un izveidotais buklets.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties