Positivus festivālā būs brīvdabas veļas mazgātava

Zane Bojāre, 17.07.2009., 08:23

Positivus festivālā darbosies Zanussi brīvdabas veļas mazgātava, kuras saimnieki rūpēsies par festivāla apmeklētāju un mākslinieku drēbju tīrību un apkārtējās dabas saudzēšanu.

Zanussi veļas mazgātāvā jebkurš klātesošais bez maksas varēs izmazgāt un izžāvēt savu apģērbu, piedevām darīt to ekoloģiski, jo tiks nodrošināta visa izlietotā ūdens savākšana, lai nepieļautu tā noplūšanu dabā, un mazgāšanas procesā izmantots ekoloģisks veļaspulveris.

"Lai arī dubļi, sviedri un zāles traipi piestāv mūzikas festivāliem, reizēm tie tomēr traucē pilnā mērā izbaudīt kvalitatīvu mūziku un festivāla gaisotni. Tāpēc jau otro gadu Positivus festivāla teritorijā iekārtosim Zanussi brīvdabas veļas mazgātavu, kur visi gribētāji varēs tikt pie tīra apģērba. Ekoloģiskais Electrolux veļaspulveris un profesionāla ūdens pievades un savākšanas sistēma arī nodrošinās, lai veļas mazgāšana neradītu nekādu kaitējumu skaistajai Salacgrīvas dabai," stāsta "Electrolux Latvia" direktors Eduards Reneslācis.

Šogad dzeltenā Zanussi veļas mazgātavas telts būs atrodama iepretim Positivus festivāla atribūtu teltij. Teltī rosīsies mājsaimnieki un mājsaimnieces, kas ar trīs Zanussi veļasmašīnu un žāvētāju palīdzību rūpēsies par festivāla apmeklētāju tīrību un labsajūtu.

Zanussi veļas mazgātavas saimnieki aicina festivāla apmeklētājus domāt par dabu un mazgāt apģērbus Zanussi teltī, jo tas ir ekoloģiskāk, nekā to mēģināt darīt pašrocīgi Salacgrīvas pludmalē. Viss mazgāšanas procesā izmantotais ūdens tiks savākts, nodrošinot, ka tas nenoplūdīs dabā. Svarīgi atcerēties, ka sintētisko mazgāšanas līdzekļu nekontrolēta iekļūšana ūdeņos strauji pazemina ūdens skābekļa uzņemšanas spēju un paralizē ūdenī esošos dzīvos organismus.
 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Dāma (sen4a91@inbox.lv), 17.07.2009. 17:37:30 (ip:84.237.129.198)
Komentāra reitings: 1.362

visai pozitiivi :)

vecaagovs, 19.07.2009. 11:30:02
Komentāra reitings: 0

bija labi.paldies :))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties