Portugālē tapusi Ojāra Feldberga skulptūra

Laura Miglone, 11.08.2010., 06:14

Jūlija mēnesī Portugālē notika XII Simppetra Starptautiskais akmens tēlniecības simpozijs, kurā piedalījās arī tēlnieks no Latvijas – Ojārs Feldbergs.

Portugālē tapusi Ojāra Feldberga skulptūraNo 200 iesūtītajiem skulptūru projektiem tika izvēlēti seši, kurus īstenoja tēlnieki no Portugāles, Vācijas, Francijas, Japānas, Bulgārijas un Latvijas.

Simpozija laikā Latvijas pārstāvis Ojārs Feldbergs izveidoja kaļķakmens skulptūru "Pie zemes noliecies koks", kura sniedzas 3 metru augstumā.

Skulptūrā simboliski atveidots stilizēts noliecies koks. Ojārs Feldbergs stāsta: "Koks un cilvēks – abi ir vienoti ar zemi visu savas dzīves laiku. Zeme ir tā, kas nodrošina stabilitāti, baro un ir mājas visai dzīvajai radībai. Noliekšanās ir kustība starp vertikālo un horizontālo pozīciju. Tā ir koka kustība vējā un cilvēka kustība dzīvē. Kā koks ar saviem zariem, lapām un augļiem noliecas pie zemes, tāpat cilvēks ar savām rokām dzīvē liecas pie zemes vienojoties ar to."
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties