Pirmo reizi Latvijā "Holi krāsu festivāls"

Undija Ancēna , 19.06.2015., 08:34

2015. gada 1. augustā, sestdien, Rīgā, Lucavsalā, pirmo reizi Latvijā notiks "Holi krāsu festviāls", aicinot ikvienu dalīties kopīgā priekā un brīvā dabā piedzīvot vienu no krāsainākajiem mūzikas, dejas un mākslas festivāliem šajā vasarā.

"Holi krāsu festivāls""Holi krāsu festivāls" ir pirmais un vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē draugus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un domubiedrus – dzīves svinētājus un radītājus.

Festivāla apmeklētājiem visas dienas garumā būs iespēja piedzīvot pašmāju un ārzemju mūziķu un DJ šovus, kā arī daudzpusīgi atpūsties radošajās un mākslas zonās. Uz vairākām Holi krāsu festivāla skatuvēm baudīsim tādus māksliniekus kā Gacho, "Astro’n’out", "Triana Park", DJ Toms Grēviņš, [Ex] da Bass un daudzus citus. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai: www.holi.lv vai www.facebook.com/holikrasufestivals.

"Holi krāsu festivāla" saknes ir meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru, un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.

Svinam dzīvi bez robežām un metamies šīs vasaras krāsainākajā piedzīvojumā! Sīkāka informācija par programmu būs pieejama jūlijā.

Biļetes uz "Holi krāsu festivālu" var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs.

Informatīvi atbalsta: "JCDecaux", TVNET.LV, "Cosmopolitan", European Hit Radio.

Festivāls tiek organizēts sadarbībā ar kultūras biedrību "Make Art".


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties