Latvijā tiks uzņemts skatītākais šovs MTV vēsturē „Pimp my Ride”

Gunta Feifere, 14.05.2008., 12:51

Latvijā, Lietuvā un Igaunijā plānots uzņemt šova „Pimp my Ride” jeb „Uzķīlē manu vāģi” trīs lokālās sērijas, kas tiks pārraidītas Baltijas valstu kanālos šā gada rudenī.

Šova vajadzībām ir izveidota mājas lapa www.mtv.lv/pimpmyride , kas meklē nožēlojamus transporta līdzekļus, lai pārvērstu tos meistardarbos, kādus to saimnieki pat sapņos nav redzējuši.

Andrius Serva, MTV Baltic vecākais viceprezidents: „Mēs šo brīdi gaidījām jau sen. Mums vajadzēja būt pārliecinātiem par katru projekta detaļu, un visbeidzot mēs esam saņēmuši atļauju šova veidošanai. Prasības šāda līmeņa šova izveidošanai ir milzīgas. Mēs esam atbildīgi, par tā augsto kvalitāti ne tikai savu skatītāju priekšā, bet arī pret „Pimp my Ride” īpašuma tiesību turētājiem „Viacom Brand Solutions”. Šī iespēja priekš mums kā jauna kanāla ir patiesi lieliska, jo tādā veidā mēs varam parādīt savas radošās spējas un potenciālu. Mēs esam vēlējušies būt par pionieriem un dot saviem skatītājiem pašu labāko un populārāko pasaulē jau no pirmsākumiem, un šis šovs nebūs izņēmums.” - sacīja A. Serva.

„Pimp my Ride” jeb „Uzķīlē manu vāģi” ir kulta TV - seriāls, kura pamatdoma ir gaužām vienkārša - katrā sērijā šova vadītājs izvēlas kādu veiksminieku, kura necilais transporta līdzeklis dodas uz autoremontdarbnīcu, kur tiek aprīkots ne tikai pēc pēdējās auto modes tendencēm, bet arī ņemot vērā tā īpašnieka personīgās īpašības.

Oriģinālo Amerikas sēriju vadītājs ir populārais hiphopa mūziķis Xzibit. Latvijā, Lietuvā un Igaunijā pašreiz notiek raidījuma vadītāju konkurss. Baltijas valstīs tiks izvēlēts viens raidījumu vadītājs, kura vārds tiks paziņots tuvāko nedēļu laikā.

Pieteikt vāģi Latvijā veidotajam šovam ir iespējams mājas lapā www.mtv.lv/pimpmyride. Pieteikšanas noteikumi ir ļoti vienkārši - jāatbild uz lapā uzdotajiem jautājumiem un jāiesūta sava un 4 vāģa fotogrāfijas. Pieteikt vāģi šovam var tikai vāģa īpašnieks.


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
jānis, 14.05.2008. 12:52:55
Komentāra reitings: 0

rxx tas tev un tavam pirmajam golfam! :D

maarcus, 16.05.2008. 08:46:00 (ip:81.198.173.83)
Komentāra reitings: 0

ir okey un beidzot pie mums ar kkas notiek

Armands (amelis@inbox.lv), 17.03.2013. 09:02:38 (ip:46.109.132.59)
Komentāra reitings: 0

sveiki vēlētos savu vāģi uzlabot un kur tas man būtu jāved

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties