Pirmo reizi Latvijā Pilsoniskās žurnālistikas balva

Marta Krivade, 17.04.2008., 13:23

Ne tikai avīzes, radio un televīzija atspoguļo to, kas svarīgs cilvēkiem.

Tautas žurnālistika - tagad ir iespēja ikvienam ietekmēt notikumus sabiedrībā, būt žurnālistam un informēt tautu par to, kas aktuāls cilvēkiem - tā tiek pieteikta Pilsoniskās žurnālistikas balva portālā “tribine.lv”. Konkursu organizē “mazā cilvēka ziņu aģentūra tribine.lv” - pirmais pilsoniskās žurnālistikas portāls Latvijā, atzīmējot viena gada pastāvēšanu.

“Tribine.lv” līdz 11.maijam ikviens tiek aicināts konkursam sūtīt rakstus un fotoreportāžas un balsot par citu pieteiktiem rakstiem četrās kategorijās - “Politika un ekonomika”, “Kultūra”, “Cilvēks” un “Reportāža”. Katras kategorijas uzvarētāju noteiks portāla lasītāji, balsojot internetā un īsziņām, kā arī vienu pirmo vietu katrā kategorijā noteiks žūrija, kuru pārstāvēs Nellija Ločmele, SIA “Reģionālā Prese Diena” galvenā redaktore, Jegors Jerohomovičs, žurnālists, Dace Rukšāne, rakstniece, un Sandijs Semjonovs, LTV žurnālists un citi.

Katras konkursa kategorijas uzvarētāji saņems “mazā žurnālista balvas” - pirmā vieta 200 latu, otrā vieta simts latu un trešā vieta 50 latu, kā arī žūrijas balvu pirmajai vietai 200 latu apmērā. Lasītāju īsziņu balsojumā iegūtā nauda tiks ieguldīta mūsdienu pilsoniskās žurnālistikas ikonas - Dana Gillmora (Dan Gillmor) grāmatas “We the Media” dāvināšanai Latvijas augstskolām un masu medijiem, tādējādi stiprinot Latvijā izpratni par tautas žurnālsitiku.

Pilsoniskās žurnālistikas balvas katras kategorijas balvu fonds ir 550 latu, ko nodrošina - apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK kategorijā “Politika un ekonomika”, pilnsabiedrība “Spīķeri” - “Kultūra”, “Inn Lounge” - “Cilvēks” un ziņu portāls apollo.lv - “Reportāža”.

Mazā cilvēka ziņu aģentūra “tribine.lv” ir pirmais tautas žurnālistikas portāls Latvijā, kura saturu un ziņu izkārtojumu nosaka vienīgi tā lasītāji - ievietojot rakstus par sev būtiskām tēmām un norisēm un balsojot pozitīvi vai negatīvi par citu ievietotajiem rakstiem, tādējādi atspoguļojot, kas ir svarīgākais lasītājiem - mums, mazajiem cilvēkiem.

“Tribine.lv” pastāv, lai veicinātu cilvēkus vairāk iesaistīties sabiedriskos procesos un rakstīt kvalitatīvākus un oriģinālākus rakstus, tādējādi bagātinot Latvijas informācijas telpu, ko līdz šim noteica tikai profesionāli žurnālisti.

Vairāk informācijas: www.tribine.lv/balva.php


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties