Sešas labākās komandas tiksies konkursa "Piena ceļš" finālā

Anete Seska, 27.05.2009., 09:02

29. maijā Piena muzejā (Sieksātē, Rudbāržu pagastā) norisināsies konkursa "Piena ceļš" fināls.

Sešas labākās komandas tiksies konkursa "Piena ceļš" finālāFinālā piedalīsies sešas komandas, kas ieguvušas visvairāk punktu 1. un 2. kārtā. Kopskaitā konkursa abās kārtās piedalījās 86 komandas. Konkursa mērķis ir iesaistīt aizraujošā un radošā konkursā Kurzemes skolu skolēnus, lai ikvienam dotu iespēju iepazīt piena nozares vēsturi, sniegt radošas idejas piena nozares saglabāšanai un attīstībai.

Konkurss "Piena ceļš" kopumā norisinās trīs kārtās, konkursa 2. kārta noslēdzās 22. maijā, kad dalībniekiem bija jāiesūta izpildīti trīs uzdevumi – reklāma (mērķis bija aicināt Latvijas iedzīvotājus izvēlēties mūsu zemē ražotos piena produktus), dzejolis, izmantojot piena tematiku un kā trešais – skolēniem bija jāapraksta piena ēdiena recepte, tā ēdiena sagatavošanas process. Visi skolēnu iesniegtie darbi tiks izvietoti Piena muzeja telpās, lai tos varētu apskatīt ikviens interesants un muzeja apmeklētājs.

Žūrijas komisijas pārstāvis, piena pārstrādes uzņēmuma SIA "Elpa" valdes priekšsēdētājs Gundars Sisenis norāda: "Esmu gandarīts par skolēnu lielo atsaucību, radošajiem darbiem un ieguldīto darbu, gatavojot atbildes uz konkursa jautājumiem. Ir tik daudz radošu un oriģinālu ideju, ka, manuprāt, daži no šiem darbiem varētu jau tagad konkurēt vietējā reklāmas tirgū. Vislielāko pateicību vēlos izteikt skolotājiem un vecākiem, kas bija ieguldījuši darbu, lai pilnvērtīgi un radoši palīdzētu, īpaši mazāko klašu skolēniem, izpildīt uzdevumus."

Finālā iekļuvušas sekojošas komandas: Saldumnieki un Pieneņbērni (Cieceres internātpamatskola), Piena vārti (Kalētu pamatskola), Modermeitēni (Vērgales pamatskola), Piena rūķi (Turlavas pamatskola) un Piena bullīši (Lažas speciālā internātpamatskola), kas jau šo piektdien (29. maijā) pierādīs, kura komanda ir radošākā, zinošākā un atraktīvākā.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties