Piedzīvojumu spēle „Zvirbuļa Taka 2008”

Dmitrijs Poršaņovs, 16.04.2008., 07:07

2. - 4. maijs, Dobeles rajons, Kaķenieki, Zebrus ezera krastā, jau otro reizi notiks interesanta, aizraujoša un nedaudz ekstrēma piedzīvojumu spēle jauniešiem, kuru organizē bērnu un jauniešu biedrība „Jaunie Vanagi”.

Šogad „Zvirbuļa takā” paliks līdzšinējais sporta sacensību gars, kā arī lomu spēles elementi. Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu atpūtu dabā un jauniešu sadraudzību.

Pasākuma dalībniekiem būs izdevība izlozēt naktsmītnes vietu vienā no trijām izveidotajām apmetnes vietām, kuras būs pilnīgi atšķirīgas:

* Kovboji
* Panki
* Sportisti

Katra no apmetnes vietām būs iekārtota attiecīgajā izskatā, taču dalībniekiem ļauts ierasties, pašu izvēlētos tērpos kā ieceļotājiem.

Sacensību norises laikā komandu līdzjutēji varēs brīvi atpūsties,

pārvietoties starp ciemiem un piedalīties ciemu iekšēja dzīvē (dažādas aktivitātes).

Pašu sacensību ideja paliek nemainīga - būs dažāda veida atjautības, komandas veiklības, un cita veida uzdevumi, kas veicinātu komandas vienotību un dalībnieku savstarpējo draudzību. Turklāt šoreiz nebūs noteiktas secības uzdevumu pildīšanai. Veiksmes faktors arī neizpaliks!

Sacīkstēs piedalīsies komandas no visas Latvijas. Komandas sastāvēs no pieciem dalībniekiem - jābūt gan puišiem, gan meitenēm. Dalībnieku vecums ir sākot ar 12 gadiem (dalībniekiem līdz 18 gadiem ir nepieciešama rakstiska vecāku atļauja).

Mūs Atbalsta:

* Rīgas Brīvostas Pārvalde
* Sia „Gandrs”
* Sia „Charta”
* Radio Naba

Sīkāka informācija www.jaunievanagi.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Cool, I've been looking for this one for a long time

StevenLig

Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

RobertSax

6Porno

Alena


ienāktreģistrēties