Sabiedriskā kustība "Mans Doms" piedāvā aizraujošu ekspedīciju skolēniem "Stunda Domā"

Gatis Vectirāns , 05.03.2015., 08:09

Sākot ar martu līdz pat 2015. gada beigām, biedrība "Ascendum", projekta "Mans Doms" ietvaros, bērniem piedāvās pavisam jaunu aktivitāti – "Stunda Domā", kuras laikā sākumskolu klases varēs piedzīvot aizraujošu ekspedīciju pa senāko Baltijas katedrāli – Rīgas Domu, bet noslēgumā piedalīties erudīcijas turnīrā.

"Stunda Domā"Ņemot vērā lielo interesi par skolēnu ekskursijām Rīgas Domā, projekta "Mans Doms" organizatori nolēma veidot regulāras ekspedīcijas senajā katedrālē, kurā mazajiem skolēniem atraktīvā veidā būs iespēja uzzināt un izzināt svarīgākās lietas par katedrāli, kā arī kopā ar klasesbiedriem apliecināt savas zināšanas erudīcijas turnīrā.

Atraktīvu gidu vadībā skolēni izzinās sirmās Rīgas Doma katedrāles noslēpumus, paši savām acīm ieraudzīs slepeno Doma dārzu, iepazīsies ar Rīgas dibinātāju bīskapu Albertu, aplūkos krāšņās katedrāles vitrāžas, sajutīs Doma ērģeļu varenību un piedalīsies citos neaizmirstamos piedzīvojumos.

Projektu finansiāli atbalsta "Borisa un Ināras Teterevu fonds" programmas "Nāc un dari. Tu vari!" ietvaros.

Ekspedīcijas notiks trešdienās no plkst. 14.00 - 15.30.

Lūdzam rezervēt ekskursijas datumu laicīgi, rakstot uz info@ascendum.lv.

Sabiedriskā kustība "Mans Doms" ir Rīgas Doma un biedrības "Ascendum" ilgtermiņa sadarbības projekts, kas pievēršas Doma katedrāles sabiedriskās nozīmes aktualizēšanā. Tā ietvaros plānota virkne nozīmīgu kultūras pasākumu - koncerti, izstādes un citas aktivitātes visu vecumu auditorijai Rīgas Domā un Doma dārzā.

Sabiedriskās kustības "Mans Doms" mājas lapa: www.mansdoms.lv.

Biedrība "Ascendum" ir sabiedriska organizācija, kas rosina un finansiāli atbalsta Latvijas sabiedriskās domas izaugsmi, veicinot tās iniciatīvas un procesus, kuros izpaužas attīstība un virzība uz augšu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties