Andrejsalā notiks starptautiskā foto konkursa "Photo Sittcomm Award 2007" prezentācija

Ivars Gravlejs, 18.10.2007., 17:48

Rīgā, Andrejsalā, Ēdnīcas telpās, 6. novembrī 20:00 pirmo reizi Latvijā notiks starptautiskā foto konkursa "Photo Sittcomm Award 2007" prezentācija.

Sittcomm 2007Slaidšova prezentācijā būs iespēja iepazīties ar mūsdienu tendencēm fotogrāfijā austrum un centrāleiopas kontekstā.

"Photo Sittcomm Award" ir balva fotogrāfiem no Albānijas, Baltkrievijas, Bosnijas un Hercogovinas, Bulgārijas, Horvātijas, Čehijas, Igaunijas, Grieķijas, Ungārijas, Kosovas, Latvijas, Lietuvas, Maķedonijas, Moldovas, Montenegro, Polijas, Rumānijas, Krievijas, Serbijas, Slovākijas, Slovēnijas, Turcijas un Ukrainas.

"Photo Sittcomm" konkurss fotogrāfiem notiek otro gadu. Šogad pirmo reizi arī fotogrāfiem no Latvijas bija iespēja piedalīties "Sittcomm" rīkotajā fotogrāfijas konkursā.

"Photo Sittcomm Award 2007" balvai pieteicās 83 fotogrāfi no 11 valstīm. Žūrija sastāvēja no Eiropā pazīstamiem speciālistiem fotogrāfijas jomā kā Gergely Laszlo no Ungārijas, Helena Musilova no Čehijas, Krzysztof Miekus no Polijas, Martin Kollar un Lucia Nimcova no Slovākijas.

Pirmā slaidšova prezentācija notiks Bratislavā 3. novembrī starptautiskā festivāla „Fotogrāfijas mēnesis“(Month of Photography) ietvaros, kur tiks paziņots "Photo Sittcomm Award 2007" balvas saņēmējs.

Balvai nominētie fotogrāfi ir Paula Muhr no Serbijas, Ula Tarasiewicz, Aleksandra Went / Alicja Karska no Polijas un Suranyi Miklos no Ungārijas.

Pēc 6. novembra projekcijas Rīgā, "Photo Sittcomm Award 2007 " autoru darbu prezentācijas notiks 8. novembrī Budapeštā, 9. novembrī Belgradā, vēlāk Varšavā un Korkā.

"Photo Sittcomm" oficiālais partneris Latvijā ir radošu cilvēku nevalstiska organizācija - biedrība „Zaudētava”, kuras mērķi ir radīt jaunus virzienus un tendences Latvijas mākslā, veicināt pieredzes apmaiņu pašmāju un starptautiskā mērogā, veicināt fotogrāfijas un citu mediju mijiedarbību un popularizēt Latvijas tēlu pasaulē.

Biedrība „Zaudētava“ pateicas par sadarbību Latvijas Laikmetīgās Mākslas Centram (LCCA)

www.zaudetava.com
www.award.sittcomm.sk

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Cool, I've been looking for this one for a long time

StevenLig

Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

RobertSax

6Porno

Alena


ienāktreģistrēties