Personālizstāde “Dolce Vita & Tango”

Daina Sihtore, 04.07.2008., 09:19

Izstāde “Dolce Vita & Tango” ir kā turpinājums mākslinieces sadarbībai ar 13.Starptautisko Baltijas Baleta festivālu.

Daļa gleznu tapušas pēc skicēm Argentīnas Tango kompānijas Surdance-tango koncertā “Jaquetango” jeb “Šaha Tango”, kas notika aprīļa beigās Kongresu namā.

“Bet šo izstādi gribas pieteikt kā vasarīgu kolāžu, kur savijās gan ainaviski motīvi, gan deja, darbos vizuļo koši, vasarīgi krāsu toņi un priecīga vibrācija.

Šīs gleznas ir kā maza un vidēja formāta etīdes, tajās gandrīz vai nav pieturas punkta.

Būtībā tas ir glezniecisks ceļojums. Tango gleznas ir kā kustības etīdes, mirkļi no aizraujošā koncerta, kur uzstājās lieliski un profesionāli tango dejotāji.

Maigums un dažādās pāru dejas kustību kombinācijas liek aizdomāties par to, cik skaistas un trauksmainas var būt mīlētāju savstarpējās attiecības.

Roma un Itālija, tā ir klasika!

Dolce Vita ir veltījums Fellini! Trevi strūklaka naktī, žilbinoši saulainā Roma dienā, ``cerulerum” zilais, ko gleznojot gribas spiest pa taisno no tūbiņas, lai tikai saglabāto šo košo un ziedošo sajūtu.

Vidusjūra - atkal jau tas zilais, vilinošais, kas pēc ziemas drēgnuma liekas kā dārgakmens. Plenērs mani iedvesmoja piedaloties Lms rīkotajā plenērā Rīgas centrāltirgū, šo sajūtu gribējās atkārtot. Uzgleznot dārgakmeni, tāds ir šīs vasaras moto! Es nedomāju par to, vai esmu banāla, vienkārši šoreiz gribas tā, lai krāsas dzied un sirds priecājas.” - tā par gaidāmo personālizstādi izsakās Ieva Sara Breikša, piebilstot, ka augusta beigās piedalīsies Vellano' 2008 mākslas simpozijā Itālijā ar performanci “In The Middle of The Line” .


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties