PechaKucha Night Vol. 7 Rīgas mākslas telpā

Inga Lāce, 23.11.2009., 12:00

Rīgas pilsētas izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" 2009. gada 1. decembrī plkst. 19.00 notiks pasākums "PechaKucha Night", kas Rīgā norisinās jau septīto reizi.

PechaKucha Night ir satikšanās vakars, kur dažādu jomu radoši cilvēki iepazīstina ar saviem darbiem un idejām, PechaKucha Night Vol. 7 Rīgas mākslas telpātā ir iespēja uzzināt par citu paveikto no viņiem pašiem, nevis no žurnālista vai kritiķa. Lai izvairītos no nevajadzīgi gariem komentāriem un liktu prezentācijas autoram koncentrēties uz būtiskāko, ir ieviests 20x20 formāts. Tas nozīmē, ka tiek demonstrēti 20 attēli, katrs 20 sekundes - pietiekami daudz lai pastāstītu par sevi, savu ideju un pietiekami maz, lai negarlaikotu auditoriju.

1. decembra PechaKucha Night Rīga Vol. 7 gaidāmas šādas prezentācijas:

Vents Vīnbergs / Laikmetīgās arhitektūras grāmata "Process";
Evelīna Ozola / Laikmetīgās arhitektūras grāmata "Process";
Zane Čulkstēna / Laikmetīgās mākslas muzeja "kim?";
Žanete Skarule, Edijs Vucēns / kultūras nams "Pērle";
Neils Balgalis / Pilsētplānošanas uzņēmums "grupa93";
Uģis Šēnbergs / Arhitektu birojs "Uģis Šēnbergs, arhitekts";
Zane Karpova, Colin Franzen / arhitektu birojs "FBRK";
Inga Bermaka, Agnese Stabiņa / dizaina projekts KUDATUDA;
Ināra Gauja / dizaina projekts "Recycled";
Zane Onckule, Līva Kupča / galerija "Supernova";
Alise Pļaviņa/ arhitekte;
Kārlis Vītols / mākslas projekts "Kloijhi".

Pasākumu papildinās grupas MUNDANE dalībnieku muzikālās improvizācijas. Aicinām jau no plkst. 18.00 Rīgas mākslas telpā baudīt radošu atmosfēru un kādu karstu dzērienu, pačalot draugu un paziņu lokā. Darbosies bārs.

PechaKucha Night (Ar pecha-kucha Japānā apzīmē sarunas vai pļāpāšanas skaņu) aizsākās Tokijā, kur pirmo reizi 2003. gadā šo pasākumu organizēja arhitekti Astrīda Kleina un Marks Daitams no "Klein Dytham architecture". Tas bija vakars, kurā jauniem arhitektiem, dizaineriem un māksliniekiem bija iespēja satikties, parunāties un galvenais - parādīt savu darbu plašākai publikai. Tagad PechaKucha Night tiek rīkotas visā pasaulē, kopš 2007. gada arī Latvijā. Pirmais vakars notika Andrejsalā, tam sekoja lekcijas Rīgas Jaunā teātra mazajā zālē, Dizaina namā un LNMM izstāžu zālē Arsenāls. Pirmā Pecha Kucha Night ārpus Rīgas notika Liepājas kinoteātrī Balle.

Atbalsta: Rīgas domes Kultūras departaments, Valsts Kultūrkapitāla fonds.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties