Pavisam jauns " Jauns.lv"

Liene Jankovska, 23.10.2009., 10:07

Liepājas Jaunatnes centrs var iepriecināt ikvienu jauniešu portāla " Jauns.lv" apmeklētāju, jo pavisam nesen portāls ieguvis jaunu izskatu un veicis uzlabojumus apmeklētāju ērtībai.

"Jauns.lv" piedāvā vairākas jauniešiem saistošas sadaļas, kurās var atrast informāciju par aktuālajiem projektu konkursiem, brīvprātīgā darba iespējām Eiropā, iepazīties ar aktīvākajām jauniešu organizācijām un iegūt cita veida svarīgu informāciju. Ieskaties www.jauns.lv.

Portāls "Jauns.lv" vienmēr ir rūpējies, lai jauniešiem būtu ātri un ērti atrodama aktuālākā, viņiem domātā, informācija. Jauniešiem ir pieejamas 13 gan izglītojošas, gan izklaidējošas sadaļas. Portālā ir iespējams atrast aktuālākās ziņas, kas domātas jauniešu auditorijai, fotogrāfijas, kultūras pasākumi, informāciju par Eiropas, ministriju un pašvaldības izsludinātajiem projektu konkursiem, iepazīties ar Liepājas aktīvākajām jauniešu nevalstiskajām organizācijām. Ļoti aktuāla sadaļa, ko apmeklē jaunieši ir sadaļa "Darbs", kas satur informāciju par Eiropas brīvprātīgo darbu, kā arī sadaļa "Darbs Liepājā". Pavisam jauna portālā ir sadaļa " Veselība", kas tapusi sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domes Sabiedrības veselības daļu.

Liepājas Jaunatnes centra direktors Pāvels Jurs par portālu: "Mūsdienu dinamiskā pasaulē informācijas aprite un tās apjoms ir kļuvuši par problēmu, jo tagad informācijas ir pārāk daudz un var ātri apjukt informācijas gūzmā. Liepājas Jaunatnes centrs vienmēr ir strādājis un strādā, lai apmierinātu jauniešu intereses un piedāvātu Liepājas jauniešiem aktuālo un nepieciešamo informāciju. Portāls "Jauns.lv" ir tapis vairāku projektu rezultātā un sadarbībā ar biedrību "Sabiedrības attīstības centrs". Portāls ir unikāls informācijas nesējs, jo ir domāts tieši mūsu pilsētas jauniešiem. Jaunatnes centram šogad ir izdevies piesaistīt papildus nepieciešamo finansējumu mājas lapas atjaunināšanai. Arī turpmāk Liepājas Jaunatnes centrs strādās, lai uzlabotu jauniešu informācijas aprites sistēmu. Ikviens interesents un jauniešu organizācijas ir aicinātas piedalīties portāla tapšanā."

Jauniešu portāls "Jauns.lv" ir domāts ikvienam, kas jūtas jauns un aktīvs. Šeit jaunieši var iesūtīt savu informāciju: interesantus rakstus, domrakstus, paziņojumus par pasākumiem, kursiem, semināriem. Tas ir veids, kā informēt sabiedrību un atrast līdzīgi domājošos. Esi viens no aktīvākajiem un uzzini visu pirmais!

jauns.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties