LDM akcijā patversmes iemītniekiem saziedotas nepieciešamās mantas

Līga Mūrniece, 03.11.2008., 10:18

Latvijas Dabas muzeja (LDM) speciālisti saka paldies visiem, kas ir aktīvi iesaistījušies muzeja organizētajā labdarības akcijā "Ar atbildību par mīluli".

 Šo piektdien – 31. oktobrī plkst. 16.00 tika apkopoti līdzšinējie akcijas rezultāti, kā arī atklāti muzeja speciālistu pulciņu bērnu plakāti "Mans mīlulis". Akcija ilgs līdz 9. novembrim, līdz ar to vēl ir laiks tiem, kas nav paguvuši, tajā iesaistīties.

Latvijā sagaidot valsts svētkus būs vairāk kā 700 dažādi pasākumi Latvijas iedzīvotājiem, arī mēs – muzejs esam sagādājuši divus pārsteigumus apmeklētājiem – jaunas ekspozīcijas un jaunas izstādes atklāšanu uz valsts svētkiem, tomēr domājot arī par mūsu mazajiem draugiem – dzīvniekiem, īpaši tiem, kam cilvēks ir nodarījis pāri un tie atrodas dzīvnieku patversmēs, un rūpējoties, lai arī tiem šajā laikā būtu svētku sajūta un labi apstākļi tika uzsākta akcija "Ar atbildību par mīluli", kuras ietvaros muzeja speciālisti dodas ciemos pie patversmes iemītniekiem uz dzīvnieku patversmēm "Dzīvnieku draugs" un "Juglas suņu patversmi", kā arī tiek vākti ziedojumi Talsu patversmei.

Mums - muzeja darbiniekiem pievienojās daudzi līdzcilvēki, kas savus ziedojumus nogādāja muzejā. Īpašs paldies Lindai Muzikantei, kas ziedoja kopskaitā 80 kg barības kucēniem un kaķēniem. Tāpat prieks par korporatīvo ziedotāju – izdevniecību "Latvijas Avīze", kas piegādā patversmēm tām tik ļoti nepieciešamās avīzes.

Muzejā saziedotas patversmes iemītniekiem nepieciešamās mantas kopsvarā vairāk kā 150 kg:
- 15 kg konservi suņiem, kucēniem, kaķiem un kaķēniem
- 2,85 kg našķi gan suņiem, gan kaķiem (graužamie kauliņi, kaltētie našķi, suņu cepumi u. tml.)
- 138 kg sausā barība kaķiem, kaķēniem, suņiem un kucēniem
- 21,2 kg segas un spilventiņi
- 2 guļamie groziņi
- 5 suņu bļodiņas
- 21 grāmata par suņu un kaķu audzēšanu krievu un vācu valodās
- Siksniņas, dzīvnieku pedikīra komplekts, ausu tīrīšanas līdzekļi, pret blusu siksniņas, spēļu mantiņas, pavadiņas, ķemmes – kopsvarā 5 kg

Pulciņu bērniem šajā laikā bija iespēja apmeklēt patversmi, ieraudzīt tās ikdienu, uzzināt ar ko nodarbojas dzīvnieku patversmes, uzzināt ko jaunu par globāliem dzīvnieku aizsardzības jautājumiem, kā arī to, kas nepieciešams mājdzīvnieku turēšanai. Pēc patversmes apmeklējuma pulciņu bērni veidoja plakātus "Mans mīlulis", kas ir aplūkojami muzeja 3. stāva ekspozīcijas telpās.
Mūs atbalsta: Dzīvnieku SOS, Dzīvnieku patversmes, līdzcilvēki un uzņēmumi.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties