Pasaules modes tendences "Rīgas modes nedēļā"

Baltijas modes federācija, 25.02.2015., 12:41

Arī šoreiz "Rīgas modes nedēļas" laikā, no 17. līdz 21. martam, dizaineri no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Itālijas dalīsies savā vīzijā par nākamās rudens-ziemas sezonas modes tendencēm.

"Riga Fashion Week"Ārzemju dizaineru kolekciju skates ir tradicionāli iekļautas "Riga Fashion Week" programmā.

Latvijas publikai labi pazīstamā Igaunijas zīmola "Pohjanheimo" kolekcija stāsta par skaistajiem un elegantajiem melnās krāsas toņiem un ziemeļu zemju salīgajiem rītiem.

Agne Kuzmickaite ir viena no izcilākajām Lietuvas jaunās paaudzes modes māksliniecēm. Viņas kolekcijas ir īpašas ar konceptuālo dizainu un apģērba funkcionālitāti.

Itālijas zīmola Quattromani veidotāji Massimo Noli un Nicola Frau ir "Altaroma" un "Vogue Italia" rīkotā talantu projekta "Who Is On Next?" uzvarētāji. Viņu stilam ir rakturīgs minimālisms.

Polina Samarina no Krievijas iedvesmu smēlusies arhitektūrā, - Parīzes Luvras muzeja stikla piramīdā un tās nevainojamā ģeometrijā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hey, Saw your website and thought this could help. There’s a free tool that lets you promote your site across multiple classified sites with one form. Here’s the URL: classifiedsubmitter.com It’s free to use and takes under a minute. Reply if you want more ways to promote your site.

Lavonne Chill

Grateful for your help!

Larisanix

Bonjour à tous ! Nouveau sur le forum, passionné de boxe depuis 5 ans.

FrancisFliet


ienāktreģistrēties