Pasākums "Ārsts, Skaņa, Mūzika"

Zigmārs Kristsons, 19.02.2009., 09:36

20. februārī plkst.18.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" ciklā "Tava un Mana Pārdaugava" notiks pasākums Ārsts, Skaņa, Mūzika.

Tajā piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes Mākslas terapijas skolas lektors, ārsts Igors Kudrjavcevs un mūziķis, klasiskās ģitāras virtuozs Vadims Geiko.

"ĀRSTS, SKAŅA, MŪZIKA" ir ceturtais pasākums informatīvi izglītojošo sarīkojumu ciklā "Tava un Mana Pārdaugava". Cikla sarīkojumos Kultūras centrs "Imanta" sadarbībā ar Rīgas pilsētas Kurzemes rajona izpilddirekciju, aicina iedzīvotājus un interesentus tikties ar Pārdaugavas māksliniekiem, mūziķiem, zinātniekiem, literātiem, sabiedriskajiem darbiniekiem, jūrasbraucējiem u.c., iepazīt Pārdaugavas dabas, kultūras un vēstures mantojumu, uzzināt interesantus notikumus un norises Pārdaugavas dzīvē. Katrā cikla "Tava un Mana Pārdaugava" sarīkojumā notiek kāda tikšanās un koncerts.

Šoreiz sarīkojuma tēma ir saistīta ar jaunas nozares - mākslas terapijas izglītību vienā no izcilākajām Pārdaugavas augstskolām – Rīgas Stradiņa universitātē. Šīs augstskolas Mākslas terapijas skolas lektors, ārsts Igors Kudrjavcevs uzstāsies ar priekšlasījumu un atraktīvu demonstrējumu par skaņas un mūzikas pielietošanu cilvēku veselības atjaunošanā, savukārt mūziķis, ģitārists Vadims Geiko sniegs klasiskās ģitāras koncertu.

Ieeja bez maksas.

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs IMANTA atrodas Anniņmuižas bulvārī 29. Sabiedriskais transports: 1., 4.tramvajs, 36., 41.autobuss, pietura – Kleistu iela.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties