Pārsteidz.lv sadarbībā ar Mākslas Parks piedalās Cēsu pilsētas svētkos

Santa Pūce, 17.07.2008., 08:01

No 19. līdz 20.jūlijam Cēsis svinēs savus pilsētas svētkus, kuru devīze ir Uzziedi Cēsīs un kur piedalīsies arī Pārsteidz.lv radošā grupa sadarbībā ar Mākslas Parks.

19. jūlijā uzziedēt ikviens varēs Cēsu pilsētas ielās, laukumos un parkos, jo ik uz soļa gaidīs satikšanās ar ziediem, mūziku, mākslu, deju, modi un Latvijas mākslas vidē pazīstamiem māksliniekiem.

Ikviens Cēsu pilsētas svētku apmeklētājs ir laipni aicināts apmeklēt Mākslas Parks un Pārsteidz.lv stendus Maija parkā. No plkst. 11.00 līdz 16.30 Maija parkā Cēsu pilsētas svētku apmeklētājam būs iespēja izveidot savu karikatūras saržu, iegādāties Mākslas Akadēmijas studentu radītos mākslas darbus, kā arī veikt pasūtījumus Mākslas Parks meistaru radītajiem mākslas darbiem. Maija parka teritorijā pasākuma apmeklētājiem tiks arī dalīti Mākslas Parks karikatūrista skrejlapiņas. Visi svētku apmeklētāji, kuri uzrādīs šīs skrejlapiņas pie Mākslas Parks un Pārsteidz.lv karikatūrista stenda, saņems karikatūru par īpašu cenu.

Pārsteidz.lv karikatūristi un Mākslas Parks meistari būs sastopami arī Ventspils pilsētas svētkos no 2. līdz 3. augustam, Valmieras pilsētas svētkos no 8. līdz 9. augustam un Rīgas pilsētas svētkos no 15. līdz 17. augustam.

Mākslas Parks vienuviet apvieno nozaru meistarus un piedāvā realizēt individuālas un radošas ieceres, kā arī piemeklēt un iegādāties jau gatavus oriģinālus un mūsdienīgus dizaina mākslas darbus.

Papildus informācija: Mākslas Parks vadītājs Edgars Starķis, tālr.: (+371) 22042262, e-pasts: edgars@makslasparks.lv, sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Santa Pūce, tālr: (+371) 26353271, e-pasts: santa@makslasparks.lv.

Oficiālā mājas lapa: www.makslasparks.lv un www.parsteidz.lv  


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties