Pārsteidz savu Valentīnu!

Svetlana Timofejeva, 26.01.2009., 13:39

Vai vēlies pārsteigt savu otro pusīti ar pašu neaizmirstamāko dāvanu gada gaidītākajā – Svētā Valentīna dienā? Tad rīkojies jau tagad!

European Hit Radio un Galerija Azur aicina – neatkarīgi no tā, cik ilgu laiku esat kopā – nedēļu vai vairākus gadus – iepriecini un pārsteidz savu otro pusīti un piedalies konkursā "Pārsteidz savu Valentīnu!"

Lai piedalītos konkursā "Pārsteidz savu Valentīnu!", Tev līdz 09. februārim jāsūta ierunāts sirsnīgākais, neparastākais, mīļākais un aizkustinošākais apsveikums mp3 formātā savai otrai pusītei pa e – pastu: konkurss@europeanhitradio.com. Ja Tev nav iespējas ierakstīt apsveikumu mp3 formātā, sarunāsim ierakstu studiju! Bet atceries - jo oriģinālāks un neparastāks būs vēstījums, jo lielāka iespēja uzvarēt būs tieši Tev!

Visi atsūtītie apsveikumi tiks apkopoti un izvietoti mājas lapas www.europeanhitradio.com sadaļā Konkursi, un laika periodā no 10.02.2009 līdz 12.02.2009 norisināsies fināla balsojums par labāko Svētās Valentīna dienas apsveikumu otrai pusītei.

Konkursa "Pārsteidz savu Valentīnu" 3 apsveikumu autori saņems dāvanu kartes Ls 70 vērtībā no konkursa ģenerālsponsora Galerijas Azur, kā arī romantiskas vakariņas spāņu restorānā "El Primero". Bet pats galvenais – 14. februārī 3 labākie apsveikumi visas dienas garumā skanēs European Hit Radio ēterā! Arī balsotāji netiks aizmirsti, jo 3 balsotāji pēc nejaušās izlases metodes saņems dāvanu kartes Ls 10 vērtībā no konkursa ģenerālsponsora Galerijas Azur, kā arī European Hit Radio jaunāko dziesmu disku.

Vairāk par konkursa noteikumiem lasi mūsu mājas lapā www.europeanhitradio.com.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
ati bati, 27.01.2009. 11:57:02 (ip:87.110.100.106)
Komentāra reitings: 0

s razbegu ob tjeljegu!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties