Par biļešu iegādi uz Dailes teātra Vasaras festivālu Siguldā

Liene Jakovļeva, 16.06.2008., 11:25

Vairs tikai pāris dienas atlikušas līdz Dailes teātra Vasaras festivālam Siguldā, kas notiks 21. jūnijā, noslēdzot Dailes teātra 2007./2008. gada sezonu.

Atgādinām, ka biļetes iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv varēs iegādāties līdz 20. jūnijam, bet festivāla dienā biļetes varēs iegādāties tikai Siguldā „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietā pie Pilsdrupu estrādes, kā arī pasākumu norises vietās.

Viena no festivāla centrālajām vietām būs Pilsdrupu estrāde, kur plkst. 14.00 skanēs Dailes teātra aktieru koncerts „Vien mirtes un rozes”, Emīla Dārziņa, Raimonda Paula un Jāņa Jurkāna koncertstāsts „Melanholiskais valsis” (plkst. 21.00) un tam sekojošie Dailes teātra Dziesmu svētki (plkst. 23.00).

Vairāki notikumi plānoti Svētku laukumā - Festivāla viesa RīBēJa MuTe mūzikls „Klase” (plkst. 13.00), Valta Pūces un Pētera Brūvera mūzikla „Burvis no Oza zemes” koncertuzvedums (plkst. 16.00) ar Siguldas 3. pamatskolas ansambļa un Siguldas Mākslas skolas audzēkņu līdzdalību, aktieru Jāņa Paukštello, Andra Bērziņa un Vara Vētras programma bērniem „Pasaka un Nesaka” (plkst. 18.00), kā arī balle, kurā spēlēs grupa „Zelta Vilks”. Tradicionālajā „Fototeltī” ar kostīmu un grima palīdzību būs iespēja pārtapt dažādos tēlos un tikt iemūžinātiem fotogrāfijās. Iecerētas arī īpašas autogrāfu stundas. Pasākumi Svētku laukumā skatītājiem pieejami bez maksas.

Plkst. 14.00 Pilsētas Kultūras namā Staņislava Vispjaņska simbolisko lugu „Kāzas” rādīs Dailes teātra 9. studija - LKA III aktieru kursa studenti.

Pagasta Kultūras namā šajā laikā (plkst. 14.00) notiks Festivāla viesa Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde - Noras Ikstenas dzīves stāsti divās daļās „Amariļļi”.

Pilsētas Kultūras namā plkst. 18.30 tiks rādīta Mārtina Makdonas traģikomēdija „Līnenas skaistumkaraliene”.

Dabas un kultūrvides iniciatīvu centrā (Baltajā pilī) plkst. 16.00 ar skatītājiem tiksies aktrise Olga Dreģe. Viena no spožākajām Dailes teātra un Latvijas kinozvaigznēm savā programmā leģendārās kinodīvas un dziedātājas Zāras Leanderes dziesmās un sarunās ar režisoru Jāni Streiču atgriezīsies savulaik Dailes teātrī iestudētās izrādes „Zāra Leandere” noskaņās, kā arī runās par dzīvi un mākslas vietu tajā. Tikšanās laikā mākslinieks Juris Ģērmanis gleznos Olgas Dreģes portretu, ko pēc tam kāds no aktrises talanta cienītājiem varēs iegādāties Jāņa Streiča organizētajā vairāksolīšanā.

Siguldas Romas Katoļu baznīcā plkst. 18.00 skatītāji aicināti baudīt Rēzijas Kalniņas un Ģirta Ķestera programmu, ko aktieri veido kopā ar dziedātājiem Ilzi un Aināru Rubiķiem. Tajā skanēs Imanta Kalniņa garīgā mūzika un Rabindranata Tagores dzeja.

Koncertzāle „Baltais flīģelis” būs divu koncertu norises vieta - plkst. 15.00 ar programmu „Suitu mēle” tur uzstāsies Dailes teātra draugs Latvijas Radio koris un diriģents Sigvards Kļava kopā ar Suitu sievām sagatavojuši jaunu programmu - jautru oriģināldziesmu virkni ar dainu tekstiem un speciāli rakstītām mūsdienīgām rīmēm. Šajā koncertā tiks prezentēts arī jaunais CD „Suitu mēle”.

Plkst. 19.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” programmu „Mūzika no Dailes teātra izrādēm” spēlēs Festivāla viesis Vidzemes kamerorķestris Andra Veismaņa vadībā. Tās būs melodijas no dažādos laikos iestudētām Dailes teātra izrādēm.

Interesantas aktivitātes plānotas arī Siguldas dzelzceļa stacijā, kur varēs aplūkot Mārtiņa Vilkārša darbu izstādi, kā arī noskatīties Ilzes Vītoliņas tērpu skati (plkst. 15.30).

Festivālu plkst. 13.00 atklās gājiens, kas no Svētku laukuma vedīs uz Pilsdrupu estrādi.

Līdzās biļetēm uz atsevišķiem pasākumiem nopērkamas Dienas biļetes, kuru cenas, atkarībā no sēdvietām, ir 8, 10, 15, 20 un 25 lati. Dienas biļetē iekļauts koncerts „Vien mirtes un rozes”, „Melanholiskais valsis” un Dailes teātra Dziesmu svētki. Pasākumi Svētku laukumā iekļauti jebkuras biļetes cenā.

Dailes teātra vasaras festivālu Siguldā atbalsta Siguldas novada dome un SIA „Auto Īle un Herbst”, apdrošināšanas akciju sabiedrība ERGO Latvija, ELVI un SIA ”Moduls Riga”.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties