Panna "Kreklu" pagalmā

Ainārs Tamisārs, 03.09.2009., 13:22

Par godu jaunā mācību gada sākumam "Jelgavas kreklu" kafejnīca "TAMI –TAMI" ir sagādājusi pārsteigumu gan mazajiem, gan lielajiem jelgavniekiem – spēlēt "pannfutbolu" īpašā arēnā jeb "pannā". Laukums būs atvērts jebkuram interesentam un bez maksas.

Panna "Kreklu" pagalmāSacensībās spēle ilgst 3 minūtes un to spēlē divi futbolisti (1:1) vai četri futbolisti (2:2), uzvar komanda, kas guvusi vairāk vārtus. Šajā futbola paveidā galvenais ir nevis ātrums vai spēks, bet gan spēles tehnika un virtuozitāte, jo laukums ir neliels un apļveida (bumbu var sist arī pret bortiem).

Pirmais pannfutbola turnīrs notiks sestdien, 5.septembrī (sākums plkst.12.00, reģistrācija dalībai no plkst.11.30). Turnīra laikā būs arī futbola kluba "Jelgava" futbolistu paraugdemonstrējumi, kā arī būs iespēja iegūt balvas no "TAMI-TAMI" un FK "Jelgava".

Liels paldies par palīdzību šā projekta realizēšanā uzņēmumiem "Eko media", "CBS Igate" un "Signum"!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties