Fotoizstāde „Palidosim?” apceļo Kurzemi

Vilis Brūveris, 07.08.2008., 16:29

Projekts "Jaunieši vēro" sadarbībā ar airBaltic un Diena.lv visā Kurzemē aicina apmeklēt fotoizstādi, kurā apskatāmas fotokonkursa „Palidosim?” desmit fināla fotogrāfijas.

Fotoizstāde augustā viesosies Kurzemes lielākajās pilsētās – Liepājā, Aizputē, Ventspilī, Kuldīgā, Talsos un Saldū, un tās apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja balsot par sev tīkamāko fotogrāfiju. Vienam no balsotājiem būs iespēja laimēt paša izvēlētu lidojumu uz kādu no airBaltic galamērķiem Baltijas valstīs (Latvijā, Lietuvā un Igaunijā). Laimīgais balsotājs tiks noteikts izlozes kārtībā fotokonkursa Palidosim? noslēguma pasākumā 2008.gada 12.septembrī. Katrs balsotājs par sev tīkamāko fotogrāfiju drīkst balsot tikai vienu reizi.

 

Fotokonkursa Palidosim? fotoizstādes norises laiki Kurzemes pilsētās:

  • 01.-07.08.2008. – Liepāja, Liepājas starptautiskā lidosta
  • 08.-09.08.2008. – Aizpute, IDEA House, Katoļu iela 5
  • 11.-14.08.2008. – Ventspils, Ventspils Galvenā bibliotēka, Akmeņu iela 2
  • 15.-20.08.2008. – Kuldīga, Kuldīgas Galvenā bibliotēka, Vakara iela 6
  • 21.-25.08.2008. – Talsi (vieta tiek precizēta)
  • 26.-30.08.2008. – Saldus, jaunatnes iniciatīvu centrs „Šķūnis”, Lielā iela 3

 

Kopā fotokonkursam Palidosim? tika iesūtītas 116 fotogrāfijas, kuru autori bija jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Jūlija sākumā konkursa organizētāju pārstāvji izvērtēja iesūtītos darbus un atlasīja 10 interesantākās fotogrāfijas, kuras tika publicētas portālā Diena.lv apmeklētāju balsošanai un sagatavotas fotoizstādei Kurzemē. Atlasot fotogrāfijas tika vērtēta fotogrāfiju oriģinalitāte, aktualitāte, radošums, atjautība un atbilstība konkursa tēmai.

 

Palidosim? ir aizraujošs fotokonkurss jauniešiem, kuru piedāvā projekts Jaunieši vēro, sadarbībā ar airBaltic un Diena.lv. Fotokonkursa ietvaros 15 līdz 25 gadus veci jaunieši iesūtīja fotogrāfijas, kurās atspoguļoti oriģināli, radoši un atjautīgi iemesli lidošanai un tas, kāpēc lidot ir aizraujoši. Fotokonkursa galvenā balva – lidojums uz konkursa uzvarētāja paša izvēlētu airBaltic galamērķi Eiropā.

palidosim_apcelo_kurzemiProjektu Jaunieši vēro īsteno biedrība NEXT, sadarbībā ar Eiropas Komisiju, SEB banku un airBaltic. Projekta sadarbības partneri ir Latvijas Pašvaldību savienība un Liepājas Jaunatnes centrs.

Papildus informācija par projektu Jaunieši vēro un fotokonkursu Palidosim? atrodama mājas lapā www.jauniesivero.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties