Padomju Slepenais Bunkurs aicina uz pazemi

Eriks Palkavnieks, 22.07.2009., 05:53

9 metrus zem zemes interesantas atpūtas tīkotājus turpina uzņemt Padomju Slepenais Bunkurs.

Tam ir noņemts slepenības zīmols un nu visiem interesentiem ir iespējams savām acīm apskatīt vietu no kuras kodolkara gadījumā tiktu vadīta karadarbība.

Rehabilitācijas centra "Līgatne" teritorijā, 9m zem zemes atrodas labiekārtots bunkurs 2000 m2 platībā. Tas ir izbūvēts pagājušā gadsimta 80-tajos gados politiskās un valsts varas elites vajadzībām valsts vadīšanai atomkara gadījumā.

Bunkurs piedāvā ekskursijas gida pavadībā. Tām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Ekskursiju laikā iespējams redzēt: plānus un situācijas atspoguļojumus, kas notiek, ja kara gadījumā tiek pārrauti visu hidroelektrostaciju dambji, kādas teritorijas applūstu ar ūdeni, kā tas ietekmētu visas lielākās pilsētas; kondicionēšanas iekārtas gaisa attīrīšanai ar skābekļa rezervēm; ūdensapgādes un kanalizācijas iekārtas, kas darbojas pēc zemūdenes principa; telekomunikāciju bloku, kas nodrošina tiešos sakarus ar Maskavu – Kremli un autonomus sakarus ar visiem svarīgākajiem dienestiem valstī; ēdnīcu ar tipisku padomju laiku ēdienkarti; dažādu padomju laika atribūtiku, sadzīves lietas un apstākļus, kādos valsti vadītu partijas pirmie sekretāri - biedri Voss un Pugo.

Ekskursijas laikā apmeklētājiem ir arī iespēja ieturēt maltīti 20. gs. 80-to gadu politiskās elites stilā, dzerot no graņonkām un ēdot pie vaskadrānām klātiem galdiem. Pieejama padomju laiku tipiskā ēdienkarte: Barikādes uzkodas ar ķilavmaizi un marinētu gurķi, Kolhoznieka komplekts ar zupu, kompotu un rupjmaizi, kā arī citas autentiskas uzkodas un dzērieni.

Ja ir vēlme pārsteigt draugus un iepriecināt sevi, tad lielisks veids, kā to izdarīt ir sarīkot ballīti bunkurā. Pasākumam tiek piedāvātas bunkura telpas ballītei, ekskursija gida pavadībā, telpu noformējums padomju stilā, deju telpa ar plašu atskaņotāju un 70. – 80. gadu vinilplatēm, kā arī riktīgs bankets ar belašiem, boršču, kotletēm, kompotu un ....

Plašāka informācija par Padomju Slepeno Bunkuru – www.bunkurs.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties