Notiks jau otrais "The CITY – pilsētvides kultūras festivāls"

Agnese Nikolajeva, 05.08.2009., 12:05

"The CITY – pilsētvides kultūras festivāla" ideja ir atspoguļot kopējo urbānās kultūras attīstību Latvijā, meklēt un parādīt jaunos un talantīgos jauniešus, tādēļ visi interesenti tiek aicināti pieteikties jaunajam konkursam.

The CITY – pilsētvides kultūras festivāls"The CITY – pilsētvides kultūras festivāls" norisināsies interneta vietnē www.thecity.lv no š.g. 1.augusta pieņemot pieteikumus un uzsākot balsošanu, un noslēgsies 2010.gada martā. Šis būs jau otrais festivāls. Festivāla mērķis ir apvienot latviešu un krievu pilsētvides kultūru pārstāvošos jauniešus kopējā festivālā, popularizējot un attīstot viņu intereses mūzikā, dejā un radošo aktivitāšu jomā.

Festivāla pamatā ir konkurss, kurš norisināsies desmit kategorijās – MC, DJ, Beatbox, Breakdance, Hip Hop dance, Tecktonik dance, vides instalācijas, graffiti, pilsētvides video un pilsētvides foto. Festivāla laikā tā dalībniekiem ir iespēja attīstīt un parādīt savus talantus plašākai sabiedrībai, tā parādot kultūru daudzveidību un veicinot jauniešu savstarpējo komunikāciju un pieredzes apmaiņu.

Lai piedalītos konkursā, pretendentiem sākot no 2009.gada 1.augusta līdz 2010.gada martam jāiesūta savi darbi audio, video un/vai foto formātos, kas viņuprāt vislabāk atspoguļo pilsētu kā daudzpusīgu iespēju vidi. Visi iesūtītie darbi tiks publicēti festivāla mājaslapā www.thecity.lv.

Katru mēnesi ar interneta balsojumu tiks noteikti katras kategorijas labākie dalībnieki. Visa konkursa uzvarētāji tiks noteikti kopējā žūrijas un interneta balsojumā, un rezultāti tiks paziņoti festivāla noslēguma pasākumā.

Vairāk par festivālu – www.thecity.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties