Ojārs Skudra "Mediju ietekme cīņā par politisko varu"

United Intimacy | Teātra grupa, 24.02.2009., 06:15

27. februārī pl. 18:00, ikmēneša ciklā Kultūršoks uzstāsies Dr. Hist., Latvijas Universitātes asociētais profesors Ojārs Skudra, kurš runās par mediju ietekmi cīņā par politisko varu.

"Sarūgtinājums par demokrātiju un valsti. Politikas veidošana un politikas attēlošana. Populisms un "stingrās rokas" meklējumi" – lekcijā tiks analizētas masu mediju politiskās funkcijas, radot un ietekmējot publisko telpu, kā arī skaidrota plašsaziņas līdzekļu ietekme uz to distanci, kas Latvijā izveidojusies starp tās iedzīvotājiem un politiku.
Lekciju turpinās diskusija, kurā būs iespējams uzdot jautājumus lektoram vai apstrīdēt viņa teikto.

Ieeja uz lekciju ir bez maksas, tomēr klausīties gribētājiem iepriekš jāpiesakās pa epastu maija @ unitedintimacy.lv, jo vietu skaits ir ierobežots. Norises vieta: Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā, Marijas ielā 13/3, Berga bazārā.

Lekciju ciklu Kultūršoks rīko teātris UNITED INTIMACY/ biedrība TARBA sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties