Rīgas svētkos iespēja izmēģināt spēkus nūjošanā

Rīgas svētku 2008 preses dienests, 06.08.2008., 08:25

15. un 17.augustā Rīgas svētku laikā rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja izmēģināt spēkus pēdējā laikā popularitātes viļņa augšgalā esošajā sporta veidā – nūjošanā.

Trīs svētku dienās no 15. Līdz 17.augustam Rīgas skaistākie zaļie stūrīši iegūs jaunu elpu un kļūs par patīkamu aktīvas vai nesteidzīgas atpūtas vietu visiem svētku apmeklētājiem. Turklāt vairāk kā jebkad Rīgas svētki 2008 mudinās izvēlēties aktīvu atpūtu ar sportu saistītos pasākumos – gan kā dalībniekiem, gan kaismīgiem līdzjutējiem. Līdztekus jau tradicionāliem un rīdzinieku iecienītiem Rīgas svētku pasākumiem, organizatori katru gadu domā arī par vēl nebijušām aktivitātēm, lai svētki kļūtu interesantāki vēl plašākam pilsētnieku un viesu lokam.

Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām. Šis sporta veids radies astoņdesmito gadu sākumā Somijā un tagad ir kļuvis populārs visā pasaulē – tiek lēsts, ka kopējais nūjotāju skaits varētu būt 10 miljoni cilvēku ne vien Eiropā, bet arī Ziemeļamerikā, Āzijā un Austrālijā.  Domājams, ka tik populārs šis sporta veids kļuvis galvenokārt tādēļ, ka nūjošana ir piemērota pilnīgi visiem – nav ne dzimuma, ne vecuma, ne fiziskās sagatavotības līmeņa ierobežojumu. Nūjo gan profesionāli sportisti, kas vēlas dažādot treniņus un sasniegt labākus rezultātus, gan dāmas, kas vēlas koriģēt savu figūru, gan saslimušie, kas atveseļojas pēc operācijām.

Rīgas svētkos Uzvaras parkā 15.augustā nūju izsniegšana sāksies plkst.18.30, bet 17.augustā – plkst.10.30. Nūjas ikviens piedalīties gribētājs saņems bez maksas apmaiņā pret personu apliecinošu dokumentu. Tiem, kuri nūjos pirmo reizi, padomus sniegs Latvijas Tautas Sporta Asociācijas sertificēti instruktori. Katra pasākuma noslēgumā dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no „Reebok”.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties