Notikusi akcija "Mūsu ostas sēta"

Iveta Pāvula , 19.05.2015., 14:45

17. maijā spītējot nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, 120 jaunie mākslinieki Vecmīlgrāvī uz Rīgas brīvostas dzelzsbetona sētas radīja 48 brīnišķīgas gleznas.

Notikusi akcija "Mūsu ostas sēta"

Akcijā "Mūsu ostas sēta", ko jau piekto gadu organizēja Vecmīlgrāvja attīstības biedrība (VAB), kopumā radīti vairāk nekā 250 zīmējumu.

Notikusi akcija "Mūsu ostas sēta"

Šī gada tēma "Pasaku varoņi" skolēniem bija īpaši mīļa. Lai gan ar katru gadu akcijas dalībnieku skaits palielinās, šī gada atsaucība pārsteidza pat organizatorus. "Jāatzīst, ka pat nemitīgais lietus un brāzmainais vējš nespēja aizbiedēt nevienu no jaunajiem māksliniekiem. Dažnedažādi mūsdienu multiplikāciju filmu varoņi un klasisko pasaku tēli priecēs ikvienu, pateicoties Rīgas 31.vidusskolas, Rīgas Rīnūžu vidusskolas, Rīgas 46. vidusskolas un Bērnu un jauniešu centra "Mīlgrāvis" jauno mākslinieku un viņu skolotāju pašaizliedzīgam darbam," stāsta pasākuma organizatore Zane Auškāpa.

Notikusi akcija "Mūsu ostas sēta"

Savukārt Rīgas brīvostas pārvaldes attīstības dienesta vadītājs Viesturs Silenieks pauda gandarījumu, par bērnu spēju radīt skaistumu. "Tikai žēl, ka šī sēta nestiepjas līdz Rīgas centram, jo tad tā būtu brīnišķīga aleja gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem. Ikviens varētu priecāties un iedvesmoties no jauno mākslinieku darbiem, vērot, kā šai mākslas galerijai ik gadu pievienojas jauni darbi."

Notikusi akcija "Mūsu ostas sēta"

"Esmu priecīga, ka man ir iespēja piedalīties šai akcijā un uzzīmēt savu mīļāko multiplikācijas filmas varoni, ka tieši manu darbu varēs apskatīt arī mani draugi un radi. Lai gan šobrīd jūtos nedaudz nosalusi, esmu ļoti priecīga par šo iespēju," atzīst akcijas dalībniece Anna.

Notikusi akcija "Mūsu ostas sēta"

Akcijas "Mūsu ostas sēta" piecu gadu norises laikā apgleznota sēta kilometra garumā.

Notikusi akcija "Mūsu ostas sēta"

Neviena sēta nav bezgalīga, arī šī. Tāpēc nākamais būs šīs akcijas noslēdzošais gads.
"Mūsu ostas sēta" ir viens no pasākumiem, kurus VAB organizē sadarbībā ar Rīgas brīvostu. Šo akciju atbalsta arī Rīgas laku un krāsu rūpnīca, kura arī šogad bija pretimnākoša krāsu iegādē.

Notikusi akcija "Mūsu ostas sēta"


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties