Rīgas pilsētā notiks bērnu un jauniešu sporta deju sacensības "Zvaigznītes 2009"

Daina Grimze, IZM Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs administratīvi saimnieciskās daļas pārvaldes vecākā referente, 26.03.2009., 20:24

Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju 2009. gada 4.aprīlī plkst. 11.00 Kultūras centrā "Iļģuciems", Lidoņu ielā 27 (korp.2) organizē sporta deju sacensības "Zvaigznītes 2009".

Sacensības norisināsies pirmsskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupās. Dalībnieku dejotprasmi vērtēs profesionāli žūrijas locekļi no Latvijas Sporta deju federācijas. Tiks vērtēta stāja, auguma līnijas, satvēriens, ritms, muzikalitāte, kustību tehnika, pēdu darbība, dabiskums, pāra prezentācija (tērpi, matu sakārtojums, apavi). Tiks pasniegti diplomi un medaļas.
Sacensību mērķis ir sniegt iespēju piedalīties pēc iespējas vairāk dejot gribētājiem – bērniem un jauniešiem, kuri dejo izglītības iestāžu pulciņos vai bērnu un jauniešu centros no visiem Latvijas rajoniem, kā arī popularizēt sporta dejas bērnu un jauniešu vidū, pilnveidot jauno dejotāju deju prasmi un uzstāšanās kultūru, apzināt jaunos talantus sporta dejās. Šajās sacensībās piedalīsies dejotāji no Rīgas pilsētas.

Laini aicināti sporta deju atbalstītāji un fani!
Ieeja bez maksas.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties