Notiks projekta "Jaunieši Vēro" noslēguma konference

Vilis Brūveris, 27.04.2007., 11:07

Ceturtdien, 3.maijā, Kuldīgas pilsētas domē notiks Baltijas-Amerikas Partnerattiecību programmas atbalstītā un organizācijas "Next" īstenotā projekta "Jaunieši Vēro" noslēguma konference.

Plānots, ka pasākumā piedalīsies aptuveni 70 jauniešu, jaunatnes darbinieku un pašvaldību pārstāvju no visas Kurzemes, kuri kopš 2006.gada septembra bijuši iesaistīti projekta aktivitātēs.

Pasākuma atklāšanā dalībniekus uzrunās Bērnu un ģimenes lietu ministrijas Jaunatnes lietu departamenta direktora vietniece Nataļja Rogaļeva, Latvijas Pašvaldību Savienības padomniece izglītības un kultūras jautājumos Ivita Peipiņa, kā arī Liepājas Jaunatnes centra direktors Pāvels Jurs.

Konferences gaitā projekta „JAUNIEŠI VĒRO” dalībnieki atskatīsies uz veiktajām aktivitātēm un iegūto pieredzi četru mēnešu garajā pašvaldību vērošanā. Jaunieši tiks aicināti ar interaktīvu skeču palīdzību atspoguļot interesantākās un smieklīgākās situācijas, ar kurām viņi sastapušies veicot pašvaldību vērošanu.

Pasākuma noslēgumā projekta dalībnieki saņems apliecības par piedalīšanos projektā, kā arī piemiņas suvenīrus ar projekta simboliku.

„JAUNIEŠI VĒRO ir pirmais tik plaša mēroga reģionālais projekts Latvijā, kas vērsts uz jauniešu un pašvaldību tuvināšanu. Iespēju īstenot šo projektu nodrošināja Baltijas-Amerikas Partnerattiecību programmas atbalsts. Šobrīd „NEXT” meklē jaunus finansējuma avotus, lai turpinātu aizsākto darbu,” uzsver organizācijas „NEXT” valdes priekšsēdētāja Liene Zīlīte.

Projekts norisinās no 2006.gada augusta līdz 2007.gada maijam. Projekta mērķis ir sekmēt pilsoniskas sabiedrības veidošanos, veicinot jauniešu interešu aizstāvību Kurzemē. Projektā iesaistījušies vairāk nekā 100 dalībnieku no 30 Kurzemes pašvaldībām.

Projektu īsteno jauniešu organizācija „NEXT” sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienības un Latvijas Jaunatnes padomes ekspertiem, un ar Baltijas-Amerikas Partnerattiecību programmas atbalstu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties