Notiks jau trešais mazo dejotāju konkurss „Mazās zvaigznītes”

Maija Trikule BDR „MarieN Studio” projektu vadītāja , 11.10.2008., 14:20

19. oktobrī notiks jau trešais sporta deju konkurss vismazākajiem dejotājiem „Mazās zvaigznītes”.

Šī jaukā pasākuma patronese, dejotāja un TV Šova Dejo ar Zvaigzni uzvarētāja Viola Abramova iedvesmojusi vairāk kā 300 mazo dejotāju no visas Latvijas, kā arī mudinājusi bērniem iemīļotas Latvijas zvaigznes – Aishu, Lieni Šomasi ar māsu Kristīni Šomasi, aktieri Gundaru Silakaktiņu ar savu klātbūtni iepriecināt un veicināt dejot prieku.

Konkursa iniciators un rīkotājs ir dejotājs un sporta deju pasniedzējs Rihards Mailītis sadarbībā ar Marijas Naumovas bērnu - jauniešu studiju “MarieN Studio”. Konkurss notiks 19. oktobrī plkst. 10:00, Iļģuciema kultūras namā, Lidoņu ielā 27, Rīgā.

Plānots, ka šogad pasākumā piedalīsies aptuveni 300 bērni vecumā līdz 14 gadiem no dažādiem sporta deju klubiem Latvijā, kas veicinās pieredzes apmaiņu un sadraudzību starp mazajiem dejotājiem un pasniedzējiem.

Konkursu vērtēs divu veidu žūrija - profesionāli tiesneši: un Latvijas dziedošās un dejojošās zvaigznes, kuras uzstāsies arī kā īpašie viesi pasākuma starplaikos – Aisha, Liene Šomase, Kristīne Šomase, Gundars Silakaktiņš, Viola Abramova, kā arī „MarieN Studio” audzēkņi.
Konkursa galvenie mērķi ir vairot bērnos dejotprieku, lepnumu par padarīto, vēlmi augt un attīstīt savas spējas un talantus, kā arī radīt kopības sajūtu, nostiprināt saikni starp bērnu un vecākiem, dodot iespēju kopējai ģimenes atpūtai.

Centīsimies uzturēt nepiespiestu atmosfēru nevis spraigu konkurences cīņu, lai bērniem būtu prieks uzstāties, parādīt sevi, un vēlme nodarboties ar sporta dejām arī nākotnē. Pateicoties mūsu atbalstītājiem – Iļģuciema maiznīcai, SIA „Rīgas Pienaismnieks” un A/S „Dzintars” apbalvoti tiks visi deju konkursa dalībnieki. Būs arī speciālbalvas no īpašajiem viesiem.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties